http://www.apskaitos-paslaugos.eu

Buhalterinė apskaita rytdieną

Kas bus ryt su buhalterine apskaita?
Daugeliui iš Jūsų, kurie skaito šitą straipsnį, tai iš tiesų yra ne šalta nei šalta, kas ryt nutiks su ta buhalterine apskaita, ar po metų. Nes daugelis iš mūsų ne tik, kad nesusiduriame su tiesiogine buhalterine apskaita. O, ir labai klystate. Mes kiekvienas, ir kiekvieną dieną, labai glaudžiai ir tiesiogiai susiduriame su buhalterine apskaita.
Kai mes skaičiuojame prekių kainą parduotuvėje, kai mintyse atsimename, ir pridedame ir atimame pinigų likučius mūsų sąskaitose, kai kiekvieną mėnesį skaičiuojame, kiek pinigų turime, kiek teigiamų ar neigiamų pinigų srautų turime, kiek reikia pinigų, kad galėtume susimokėti už lizingo paslaugas, galėtume susimokėti už būsto paskolas, ar galėtume tiesiog leisti sau išlaidauti, nusipirkti kažkurį pirkinį. Kiekvieną kartą, kai mes suskaičiuojame savo esamus ir būsimus finansus, kai mes planuojame savo finansinius išteklius ir santaupas, mes tiesiogiai atliekame buhalterio veiksmus, ir tai drąsiai galima vadinti buhalterine apskaita.
Kuo toliau, tuo labiau kompiuteriai skverbiasi į mūsų gyvenimus, o ypač greitai mes įsileidžiame išmaniuosius telefonus ir planšetes, kuriose pilna išmaniųjų naujos kartos programėlių. Tos programėlės leidžia mums pasikartojančius ar neįdomius veiksmus, ar tuos, kurių nenorime daryti, automatiškai išsprendžia ar tiesiog primena mums apie vieną ar kitą įvykį. Tai būtent tos išmaniosios programėlės, ir išstums įprastą buhalterinę apskaitą, kadangi bus lengva ir greita užsiprogramuoti, ir susijungti programėlę su savo finansų sąskaita, kad būtų galima matyti ir planuoti savo išlaidas, kad būtų galima lengvai ir greitai žinoti, kiek mes dar turime finansų likutį, kiek galime šį mėnesį išleisti savo finansų, ir kiek dar yra likę nepadengtų įsipareigojimų šį mėnesį.
Naujosios technologijos mus supa kasdien ir visur, ir mes niekur nuo jų nepabėgsime ir nepasislėpsime, bet tos technologijos nėra blogos, jos padeda mums greitai ir lengvai tvarkyti savo buitį, savo finansus, leidžia tinkamai susikoncentruoti į kitus darbus, nuo kurių mus atleidžia tos naujosios technologijos. Buhalterinė apskaita su naujosiomis technologijomis darosi lengvai suprantama ir lengvai įgyvendinama.

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About seowebs