Epiliatorius – vasaros atostogų draugas

Nėra nė abejonės, kad visos merginos norėtų tokio kūno, ant kurio nebūtų nepageidaujamų plaukelių. Šiuo metu, plaukelių šalinimo būdų yra įvairiausių, galima šią procedūrą atlikti tiek namuose, tiek grožio salonuose. Populiariausias ir iki šiol traktuojamas kaip paprasčiausias būdas šalinti plaukelius yra naudojant skustuvą. Tai greitas, nebrangus ir visai neskausmingas būdas, tačiau yra vienas skustuvo minusas, kad plaukeliai atauga labai greitai. Tai trumpalaikis efektas, be to, naudojant skustuvą, plaukų šalinimo procedūrą reikia atlikti bene kasdien, o tai atliekant dažnai, oda yra dirginama ir gali net pradėti skaudėti.

epiliatorKitas būdas, kaip švariai pašalinti nepageidaujamus plaukelius yra naudoti epiliatorių. Pats didžiausias šio prietaiso poreikis atsiranda šiltojo sezono metu, kuomet merginos ruošiasi atostogauti ar renkasi atviresnius drabužius. Epiliatorius yra ypač reikalingas daiktas, nes su juo ne tik galima nusiskusti labai švariai, bet ir plaukeliai neatauga iki kelių mėnesių. Juo galima šalinti plaukelius nuo kojų, pažastų, veido ir bikini zonos.

Kokį epiliatorių pasirinkti yra gana sudėtingas klausimas, nes kriterijų gali būti labai daug. Pagrindiniai jų yra tokia informacija kaip, plaukelių ataugimo laikotarpis, lemputė, šaldymo funkcija, ar prietaisu naudotis yra skausminga ir, žinoma, kaina. Dažniausiai parduotuvėse matomi epiliatoriai yra Braun arba Philips firmų. Šių firmų epiliatoriai yra tikrai geros kokybės ir galima išsirinkti iš nemažai skirtingų modelių.

Nuolatos atsiranda patobulinti, atnaujinti epiliatorių modeliai su dar daugiau funkcijų, todėl toms, kurioms patinka išbandyti kažką naujo siūloma paieškoti geriausio varianto tarp naujų, ką tik į rinką paleistų, prekių. Neverta manyti, jog kokybė visuomet priklauso nuo kainos. Tad jei svarstysite rinktis iš dviejų jums patinkančių epiliatorių, geriau lyginkite jų atliekamas funkcijas ir atsiliepimus, o ne kainą.

Naudotis epiliatoriumi yra labai paprasta ir svarbiausia, juo pašalinsite visus nepageidaujamus plaukelius. Vasaros ar atostogų metu šis prietaisas yra be galo reikalingas kiekvienai moteriai. Jums nereikės kas dieną skusti plaukelių skustuvu ir jau antrą dieną jausti ataugančių plaukelių jausmą. Iki dviejų mėnesių galėsite džiaugtis lygia, glotnia ir švelnia oda.

Rekomenduojama:
 
Hitachi Refrigerator R-BG410PRU6X (GS) Free standing, Combi, Height 190 cm, A++, No Frost system, Fridge net capacity 215 L, Freezer net capacity 105 L, Display, 41 dB, Silver Glass
 
Orient FQC0S00BA0
 
Spausdintuvas HP Pro M501dn
 
Unold Coffee Machine to go 28310 Coffee maker type Drip, 400 W, White/brown
 
WD WDBYNN0010BBL-WESN 1TB 2.5“ HDD diskas Blue

About Objektyvas