Glicerinas

Glicerinas ir jo teigiamas poveikis mūsų odai

Glicerino panaudojimo galimybės yra labai plačios – jis naudojamas tiek maisto pramonėje, tiek ir kosmetikos gamyboje. Neabejotinai daugelis iš jūsų bent kartą pasinaudojote muilu ar bet kuria kita grožio priemone, kurios sudėtyje yra glicerino. Taigi, kodėl glicerinas yra toks universalus produktas? Kokios jo teigiamos savybės mūsų odai? Ar jis gali padėti išgydyti aknę ir kitas odos problemas? Metas išsiaiškinti.

Glicerinas gali absorbuoti ore esančią drėgmę, todėl ši natūrali medžiaga yra idealus mūsų odos drėkiklis. Dėl šios priežasties jis dažnai naudojamas muiluose, losjonuose, kūno šveitikliuose, kremuose ir kt. Taip pat žinoma kaip glicerolis, ši medžiaga yra netoksiška, bespalvė ir bekvapė, todėl ji įprastai nesukelia alergijos ir odos sudirgimų. Svarbu nepamiršti, kad didelės koncentracijos glicerino nereikėtų naudoti tiesiai ant savo odos, tačiau jei gliceriną naudosite praskiestą – glicerinas bus visiškai saugi grožio puoselėjimo priemonė (tokios formos gliceriną naudoja net ir naujagimiams bei vaikams).

Sausa oda gali sukelti niežėjimą ir pleiskanojimą, įtakojant negyvų odos ląstelių susidarymą, odos porų užkimšimą ir aknės problemos paskatinimą. Glicerino drėkinančios savybės leidžia odos poroms kvėpuoti, natūraliai drėkintis ir apsaugo jas nuo užsikimšimo. Tarp daugybės kitų teigiamų savybių, glicerinas taip pat labai efektyviai kovoja su grybelinėmis infekcijomis, kenksmingomis bakterijomis ir tokiais odos susirgimais kaip egzema ir psoriazė.

Jis labai populiarus ir ne vien tik dėl savo efektyvumo ir universalumo, tačiau ir dėl nedidelės kainos. Yra labai daug skirtingų receptų, kurie leidžia originaliai ir efektyviai pasitelkti šią natūralią priemonę. Tereikia plačiau apie tai pasidomėti internete ir be vargo rasite jums tinkamiausius jo panaudojimo būdus.

Kad ir kokį variantą pasirinksite – naudoti natūralų ir praskiestą gliceriną, ar pasitelkti įvairius kosmetikos produktus, kurių sudėtyje būtų šios medžiagos – jūsų grožio priežiūra taps kur kas efektyvesnė. Bet kuriuo atveju, tokios specifinės odos problemos kaip aknė, naudojant gliceriną, gali būti nesunkiai pašalintos, o oda prisotinta reikiamų naudingų medžiagų, tokiu būdu apsaugant ją nuo galimų neigiamų odos pakitimų ateityje.

Rekomenduojama:
 
Dell XPS 15 9560 i7-7700HQ/16 GB/512 GB SSD/NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB Win10Pro Silver Nešiojamas kompiuteris
 
Dell XPS 13 (9360) 13.3“ i7 16GB 512GB SSD Windows
 
Candy Washing mashine CS4 1472D3/1-S Front loading, Washing capacity 6 kg, 1200 RPM, A+++, Depth 52 cm, Width 60 cm, White, LED, Display,
 
Philips AquaTouch wet and dry electric shaver Rechargeable, Charging time 1 h, Lithium-Ion (Li-Ion), Battery life 45 min / 15 shaves h, Number of shaver heads/blades 3, Black, Blue, Silver
 
Dell Vostro 14 5468 i5-7200U/8 GB/256 GB SSD/NVIDIA GeForce 940MX 4GB Linux Gold Nešiojamas kompiuteris

About Objektyvas