Investavimas

Investavimas – specifinių žinių ir patirties būtinybė

Nėra ko abejoti, kad investavimas reikalauja specifinių žinių ir didelės patirties. Norint investuoti pelningai – tai yra būtina. Tačiau jei pradžioje bandome visų investavimo subtilybių išmokti praktikoje, t.y. pasitelkiant mums priklausančius realius pinigus, galime labai greitai nusivilti, nes viską prarasime. Būtent dėl šios priežasties turime elgtis labai atsakingai ir į investavimą nežiūrėti pro pirštus.

Kiekvienas patyręs investuotojas rekomenduoja pradėti nuo žinių kaupimo, praktikos (tačiau su virtualiais pinigais demonstracinėse investavimo platformose), konsultavimosi su įvairiais daug pasiekusiais investuotojais bei knygų ir kitos informacinės medžiagos skaitymo. Svarbiausia, kad būtų investuota pakankamai laiko ir pastangų. Nemanykite, kad viską perprasite akimirksniu. Tai yra sudėtinga sritis, kuriai reikia didelio atsidavimo ir ryžto.

Juolab, kad nemaža dalis pradedančių investuotojų turi ir pagrindinį darbą, kuriam skiria didžiąją savo dienos dalį. Tai reiškia, kad pagrindinis ir produktyviausias laikas praleidžiamas visiškai kitoje srityje. Dėl šios priežasties reikėtų sudaryti labai aiškų ir tikslų planą bei nubrėžti konkrečias ribas. Tokiu atveju neleisite sau nuklysti iš kelio ir sistemingai judėsite savo tikslo link.

Žinoma, kad turite pasiryžti sunkiam ir sudėtingam darbui. Investavimas – tai vienas iš sudėtingiausių sričių, kurioje kasdien veikia milijonai žmonių. Be to, egzistuoja begalė skirtingų rinkų, kuriose galite išbandyti savo jėgas. Puikiai suprantama, kad kiekvienoje rinkoje vyrauja skirtingi dėsniai, todėl pradžioje patariama pasirinkti tik tam tikrą vieną rinką, kurioje kauptumėte žinių bagažą. Tai bus lengviau ir mažiau rizikinga.

Pastaruoju metu labai populiaru investuoti į valiutas. Valiutų rinka yra neįtikėtinai didelė. Labai svarbu pažymėti, kad ji veikia 24 valandas per parą. Tai reiškia, kad skirtingai nei akcijų biržos, valiutų rinka niekada neužsidaro. Tai sukuria dar palankesnes sąlygas investuotojams, kurie nuolatos gali stebėti rinkos pokyčius, vertinti situaciją, analizuoti, pirkti ir parduoti. Be abejo, rinkos pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų lūkesčių. Galbūt pasirinksite investuoti į įvairius tauriuosius metalus, naftą ar kitus investicinius objektus. Bet kuriuo atveju, kad ir ką bepasirinktumėte, turite būti tinkamai susitelkę ir žinoti savo tikslą.

Rekomenduojama:
 
Dell XPS 15 9560 i7-7700HQ/16 GB/512 GB SSD/NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB Win10Pro Silver Nešiojamas kompiuteris
 
Dell XPS 13 (9360) 13.3“ i7 16GB 512GB SSD Windows
 
Candy Washing mashine CS4 1472D3/1-S Front loading, Washing capacity 6 kg, 1200 RPM, A+++, Depth 52 cm, Width 60 cm, White, LED, Display,
 
Philips AquaTouch wet and dry electric shaver Rechargeable, Charging time 1 h, Lithium-Ion (Li-Ion), Battery life 45 min / 15 shaves h, Number of shaver heads/blades 3, Black, Blue, Silver
 
Dell Vostro 14 5468 i5-7200U/8 GB/256 GB SSD/NVIDIA GeForce 940MX 4GB Linux Gold Nešiojamas kompiuteris

About Objektyvas