Debesys

Įrašai namuose ir profesionalioje studijoje

DebesysNorint pasidaryti savo dainos įrašą, paprastai turime du kelius. Vienas jų yra bandyti viską padaryti tiesiog namuose, su turimu mikrofonu ir kompiuteriu, o kitas – nemažai susimokėjus keliauti į profesionalią įrašų studija, kur visa technine dalimi bus pasirūpinta. Dažniausiai mėgėjai mąsto tik apie pirmąjį variantą. Tai atrodo logiška ir pagrįsta – kam mokėti daug už sau ir draugams skirtą įrašą, jog kažką galima padaryti ir patiems namuose. Kita vertus, gera įrašų studija, pavyzdžiai https://debesys.lt, nuoma labai daug su tuo susijusiu rūpesčiu ir jūs galite koncentruotis į dainos atlikimą. Kokie vis tik esminiai skirtumai tarp įrašo darymo namuose ir tam skirtoje profesionalioje erdvėje?

Visų pirma, tai patirtis. Jei namuose jums pavyks patenkinančią kokybę pasiekti per dvi dienas, įrašų studijoje paprastai tam pakanka vos poros bandymų. Kaip ir kur stovėti, kur išdėstyti mikrofonus, kai nureguliuoti kiekvienus dažnius priklausomai nuo to, kokio pobūdžio tai kūrinys – visa tai reikalauja didelės patirties. Per kelias dienas bandymų jūs galite atrasti sau patinkantį variantą ir patys. Tačiau laiko tikrai sugaišite. Studijų darbuotojų patirtis neretai turi ir kitą didelį privalumą – tai netikėti pasiūlymai ir komentarai apie tai, ką galite patobulinti. Kai patarimas geras, jo nepaklausyti negali net didžiausias užsispyrėlis.

Kitas dalykas, dėl ko žmonės renkasi įrašų studiją – tai technika. Bent kiek patirties turintys žino, jog vieno mikrofono yra per mažai beveik bet kokiam įrašui. Taip pat jums reikės ir patogaus stovo, ir garso apdorojimo technikos, ir profesionalios, nemažai kainuojančios programinės įrangos. O kur dar gera akustika ir garso izoliacija, apie ką darant įrašą namuose dažniausiai net nepagalvojama. Bet vėlgi, visa tai vienokiu ar kitokiu būdu, aukojant kokybę, iš esmės gali būti pasiekta ir namuose. Tačiau visas galvos skausmas dingsta vos pravėrus įrašų studijos duris.

Be abejo, didžiulis įrašų studijos paslaugų naudojimo privalumas yra  jūsų laikas. Čia, tame tarpe ir https://debesys.lt, rasite ir reikalingas technines priemones, ir paruoštą aplinką, ir dirbančių žmonių žinias bei patirtis. Viskas ko jums reikės, tai atlikti norimą dainą ir štai turite įrašą. Norėdami to paties rezultato namuose, jūs, tikėtina, sugaišite bent keliolika kartų daugiau laiko. Ir daugeliui atveju sutaupyta pinigų suma tame greitai nublanksta.

Rekomenduojama:
 
Dell XPS 15 9560 i7-7700HQ/16 GB/512 GB SSD/NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB Win10Pro Silver Nešiojamas kompiuteris
 
Dell XPS 13 (9360) 13.3“ i7 16GB 512GB SSD Windows
 
Candy Washing mashine CS4 1472D3/1-S Front loading, Washing capacity 6 kg, 1200 RPM, A+++, Depth 52 cm, Width 60 cm, White, LED, Display,
 
Philips AquaTouch wet and dry electric shaver Rechargeable, Charging time 1 h, Lithium-Ion (Li-Ion), Battery life 45 min / 15 shaves h, Number of shaver heads/blades 3, Black, Blue, Silver
 
Dell Vostro 14 5468 i5-7200U/8 GB/256 GB SSD/NVIDIA GeForce 940MX 4GB Linux Gold Nešiojamas kompiuteris

About Julius