Kaip apsirengti einant į darbo pokalbį?

darbo pokalbisNe paslaptis yra tai, kad Lietuvoje susirasti darbą yra gana sunku. Atrodo, darbdaviai nuolatos akcentuoja, kad siūlomos darbo vietos tikrai labai patrauklios tik nėra žmonių, kurie nori jas užimti. Tuo tarpu darbuotojai tvirtina, kad iškeliamos sąlygos paprasčiausiai labai sunkiai įgyvendinamos. Dedu.lt – puslapis, kuriame galite susirasti darbą labai greitai ir be jokių problemų. Paprasčiausiai labai patogiai suklasifikuoti reikalingi darbo pasiūlymai, tad neteks gaišti daug laiko. Paieškų metu paprasčiausiai kiekvieną dieną užsukite į puslapį ir peržiūrėkite geriausius pasiūlymus. Kadangi šiame puslapyje labai greitai atsinaujina visa informacija – paprasčiausiai neverta peržiūrėti kitų pasiūlymų.

Dedu.lt – tiems, kurie nori, kad jų darbo paieškos baigtųsi. Jeigu jus jau pakvietė į darbo pokalbį, tokiu atveju reikia susigalvoti strategiją, kuri padėtų pasirodyti puikiai. Daugelis žmonių per mažai pastangų deda į pasiruošimą darbo pokalbiui. O juk tai yra susitikimas, kurio metu bus nulemiama, ar norimas darbas bus Jūsų rankose, ar ne.

Apranga – vienas svarbiausių aspektų einant į darbo pokalbį. Nors mus išlydi pagal protą, tačiau sutinka pagal išvaizdą, tad tinkamos aprangos pasirinkimas – labai svarbus. Nekalbame apie labai gerų firmų aprangą. Svarbiausia etiketas, kurio privalu laikytis.

  1. Darbo pokalbio metu reikia atrodyti kuo neutraliau. Tai reiškia, kad reikia pasirinkti tamsesnių spalvų drabužius. Jeigu nenorite vilkėti vien tik juodos aprangos, tokiu atveju pasirinkite tamsiai mėlyną arba violetinę. Šios spalvos dažniausiai pristatomos kaip neutralios. Nepamirškite ir pilkos.
  2. Žinoma, reikėtų dėvėti kuo mažiau aksesuarų, kurie gali patraukti dėmesį. Tai labiausiai skirta moterims, kurios mėgsta pokalbio metu būti su papuošalais ir panašiai. Nusiimkite viską. Tai tikrai visiškai nereikalingas aspektas einant į pokalbį dėl darbo. Sukurkite rimto žmogaus įspūdį.
  3. Moterys taip pat turėtų vengti ir ryškaus makiažo. Juk einate ne į vakarėlį. Apskritai, kuo neutraliau atrodysite – tuo labiau ties jūsų mintimis bus susikoncentruojama. Minimalus makiažo kiekis gali būti, tačiau jis privalo atrodyti skoningai.
  4. Taip pat reikia įvertinti ir batelius. Žinoma, kai kuriose darbo vietose reikia atrodyti labai elegantiškai. Tačiau net ir tokiu atveju darbo pokalbio metu geriausia yra dėvėti žemakulnius batelius. Paskui esant poreikiui galėsite įsigyti aukštakulnius. Vyrai taip pat turėtų eiti su lakuotais batais. Juk sportiniai batai – ne pats geriausias pasirinkimas.
  5. Šukuosena – tvarkinga.

Kuo neutraliau Jums pavyks susikurti save, tuo labiau bus žiūrima į jūsų protą. O juk didžiojoje dalyje darbų būtent taip ir reikia atrodyti. Daugelis persistengia, kadangi galvoja, kad stilius – svarbiausia dalykas. Žinoma, dažniausiai stilingi žmonės kur kas labiau savimi pasitikėti, tačiau šiuo atveju juk reikia rodyti savo žinias, o ne tai, kad mokate labai gražiai apsirengti.

Dedu.lt puslapis padės Jums nukeliauti iki darbo pokalbio, o jį pasiekus – visos jėgos ir galios yra būtent jūsų rankose. Natūralu, kad namuose reikia pasirepetuoti ir įvertinti galimus klausimus. Darbdaviai taip pat labai puikiai mato, kada žmogus stengiasi ir noriai dirba vardan to, kad jam būtų pasiūlyta ši darbo pozicija.

Rekomenduojama:
 
Dell XPS 15 9560 i7-7700HQ/16 GB/512 GB SSD/NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB Win10Pro Silver Nešiojamas kompiuteris
 
Dell XPS 13 (9360) 13.3“ i7 16GB 512GB SSD Windows
 
Candy Washing mashine CS4 1472D3/1-S Front loading, Washing capacity 6 kg, 1200 RPM, A+++, Depth 52 cm, Width 60 cm, White, LED, Display,
 
Philips AquaTouch wet and dry electric shaver Rechargeable, Charging time 1 h, Lithium-Ion (Li-Ion), Battery life 45 min / 15 shaves h, Number of shaver heads/blades 3, Black, Blue, Silver
 
Dell Vostro 14 5468 i5-7200U/8 GB/256 GB SSD/NVIDIA GeForce 940MX 4GB Linux Gold Nešiojamas kompiuteris

About frontrank