įmonių steigimas

Kaip atrodo įmonių steigimas nuo pirmo žingsnio

įmonių steigimasNuosavas verslas – tai, apie ką svajoja, ko gero, dauguma lietuvių. Tačiau labai dažnai pradedantys verslininkai skundžiasi, jog mūsų šalyje įsitvirtinti naujai idėjai ne taip ir paprasta. Tai įrodo ir statistika. Mat ne tik sudėtingas įmonių steigimas, bet ir mokestinė našta lemia tai, jog 80 proc. pradedančių verslininkų Lietuvoje veiklą sustabdo jau po pirmųjų metų.Šiandien dalijamės paprastais patarimais, kaip išvengti sunkumų pirmuoju verslo etapu – steigiant įmonę.

Čiupkite įstatymus

Pirmiausia, ko reikės steigiant įmonę – puikus įstatyminės bazės išmanimas. Lietuvoje tiek pats įmonių steigimas, tiek visos su šiuo procesu susijusios peripetijos yra įteisintos įstatymiškai. Ten nurodyta, kad gali Lietuvoje vykdyti verslą, kokie dokumentai reikalingi steigiant įmonę, nuo ko priklauso įmonės statutas, kaip privalo būti registruojamas pavadinimas ir visi kiti svarbūs dalykai. Be įstatymų išmanymo įmonės tikrai neįsteigsite, tad prieš ruošdamiesi sočiai ateičiai ir verslininko gyvenimui, atminkite, jog pirmiausia teks kaip reikiant padirbėti. Nesijaudinkite, įstatymų ne tiek jau daug, tikrai nereikės studijuoti metus, jei skubėsite, dirbsite efektyviai ir našiai.

Mokykitės iš kitų

Vienas labai geras patarimas, kuris palengvina įmonės steigimą dar pačioje įgyvendinimo pradžioje – kitų žmonių patirtis. Ypač, jei steigiate verslą pirmą kartą, Jums pravers keli paprasti patarimai, kurių nerasite įstatymuose, tačiau jie tikrai pravers kuriant įmonę ir vėliau ją valdant. Todėl ne pro šalį būtų apsilankyti kokiuose verslo steigimo mokymuose, kur pradedantiems verslininkams savo patirtį atskleidžia šį etapą jau praėję ir dirbantys profesionalai. Tai puiki idėja pasisemti patirties ir išmokti svarbiausias praktines pamokas. Jų dažniausiai nesužinosite nei skaitydami įstatymus, nei bendraudami su valstybinėmis institucijomis.

Ieškokite profesionalų

Visgi, įmonių steigimas kartais būna per daug sudėtinga sir ne visi tam turi laiko bei jėgų. Jei esate vienas iš tokių, Lietuvoje egzistuoja ir viena patraukli alternatyva šiam variantui. Jei neturite laiko ir jėgų patys rūpintis visais juridiniais reikalais bei dokumentais, tiesiog laikas ieškoti pagalbos. Lietuvoje gausu įmonių ir agentūrų, teikiančių buhalterines ir įmonių teigimo paslaugas. Tai reiškia, jog Jūsų įmonės steigimu gali pasirūpinti profesionalas, viską sutvarkysiantis greitai ir nepriekaištingai. O Jūs tuo tarpu galite generuoti naujas idėjas.

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About rasytojas