Kaip išsirinkti statybos specialistus?

Pradedant statybą ar remontą, galvojama apie planus, interjerą, eksterjerą, spalvas ir stilių. Tai malonioji statybų dalis. Mažiau maloni ir išties itin atsakinga yra statybos specialistų pasirinkimas. Nuo to, kokius darbininkus pasirinksite, priklausys atliktų darbų kokybė, greitis ir tai, kaip galiausiai atrodys namai. Todėl dalinamės keliais patarimais, kaip išsirinkti statybos specialistus.

Laikas praversti statybų skelbimų laikraščius ir portalus

Statybos skelbimai yra viena geriausių vietų pradėti paieškas. Nereikia bijoti paskambinti ir pasikalbėti, pasikonsultuoti su besireklamuojančiu specialistu. Bendraujant galima suprasti kaip darbuotojas sukalbamas, kiek išmano savo darbą, ar yra lankstus ir dirba su įvairiais projektais ar dirba pagal vieną šabloną. Bendrauti reikia, nereikia susidraugauti, tačiau turite žmogumi pasitikėti, juk jam patikėsite savo namų jaukumo kūrimą.

Draugų ir pažįstamų rekomendacijos

Nėra nieko geresnio, nei draugų ir pažįstamų rekomendacijos. Statybos skelbimai geras startas, tačiau norisi ne tik išgirsti paties specialisto kalbą apie atliekamus darbus ir jų kokybę, tačiau norisi išgirsti ir iš kitų žmonių apie tai. Todėl visuomet būtina apklausti visus pažįstamus, net ir tuos, kur tikrai žinote, kad nesidarė remonto. Juk jie gali turėti artimųjų, kurie darėsi ir gali perduoti jų rekomendacijas. Visgi, rekomendacijomis pasikliauti aklai negalima, juk rekomenduoja žmonės, kurie nieko bendro su statybomis neturi ir vertina paviršutiniškai.

Jei yra galimybė – apžiūrėkite atliktus darbus kitur

Statybos specialistas, kuris nesigėdija savo darbo, tikrai nebijos pakviesti jus į objektą kuriame dirba tuo metu arba neseniai atliko darbus. Taip galite ne išgirsti kalbant, o realiai pamatyti, kaip atliekami darbai, įvertinti jų kokybę (kiek tai leidžia jūsų kompetencija), pasikalbėti su objekto savininku ir gauti objektyvų vertinimą.

Visų galų meistrai – dažnai nesugeba nieko

Itin patogu pasamdyti vieną žmogų ir patikėti jam visus namų statybos ar remonto darbus. Tačiau realybėje, tokie meistriukai išmano daug ir gali atlikti įvairius smulkius darbus, tačiau jei pradedama  gilintis ir prašoma įgyvendinti sudėtingesnius projektus – rezultatai nedžiugina. Todėl verčiau rinktis siauresnės srities specialistą, kuris tikrai nuoširdžiai išmanys savo darbą ir viską atliks nepriekaištingai.

Rekomenduojama:
 
Dell XPS 15 9560 i7-7700HQ/16 GB/512 GB SSD/NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB Win10Pro Silver Nešiojamas kompiuteris
 
Dell XPS 13 (9360) 13.3“ i7 16GB 512GB SSD Windows
 
Candy Washing mashine CS4 1472D3/1-S Front loading, Washing capacity 6 kg, 1200 RPM, A+++, Depth 52 cm, Width 60 cm, White, LED, Display,
 
Philips AquaTouch wet and dry electric shaver Rechargeable, Charging time 1 h, Lithium-Ion (Li-Ion), Battery life 45 min / 15 shaves h, Number of shaver heads/blades 3, Black, Blue, Silver
 
Dell Vostro 14 5468 i5-7200U/8 GB/256 GB SSD/NVIDIA GeForce 940MX 4GB Linux Gold Nešiojamas kompiuteris

About admin