kokybiški prezervatyvai

Kaip išvengti nekokybiškų prezervatyvų?

Taip, prezervatyvų gaminimo standartai šiomis dienomis yra ypač aukšti, bet tai vis vien šimtu procentų neapsaugo nuo to, kad nekokybiški prezervatyvai patenka į parduotuves. Jų galite įsigyti ir jūs, tad kaip apsisaugoti nuo tokių prezervatyvų bei kaip suprasti, kad jie nėra kokybiški?

Patikrinkite jų įpakavimą
Dažniausiai brokuoti prezervatyvai būna pažeisti gamybos metu, bet gali pasitaikyti ir tokių atvejų, kai jie būna pažeisti jau būdami įpakavime. Būtent šioje vietoje jums labai padėti gali prezervatyvų pakelio patikrinimas – atidžiai jį peržvelkite bei jei rasite jame kokių nors ertmių/skylių, tokio prezervatyvo nenaudokite, kadangi pažeistas pakelis gali reikšti ir pažeistą prezervatyvą.

Atlikite vandens testą
Vandens testas – geriausiai žinomas bei populiariausias prezervatyvų tikrinimui skirtas testas, kuris be išimčių parodo, ar prezervatyvas yra nors menkiausiai pažeistas. Šis testas yra atliekamas išties labai paprastai – tereikia į prezervatyvą iki pat jo viršaus pripilti vandens bei stebėti, ar nei pro vieną prezervatyvo vietą nebėga vanduo.

Patikrinkite prezervatyvą
Taip, vandens testo atlikimas puikiai parodo tai, ar prezervatyve nėra skylių, bet jis neparodo to, ar nėra labai didelės rizikos, kad jos gali atsirasti netgi ir esant menkiausiai trinčiai. Norint apsisaugoti šiuo aspektu, jokių testų nėra – teks savo rankomis bei akimis atidžiai tikrinti prezervatyvą. Taip, tai truks ilgiau nei vandens testas, bet dažniausiai užteks vos keleto minučių, kad sugebėtumėte atidžiai peržvelgti prezervatyvo išorės plotą bei pastebėti įvairius įtrūkimus, jei jų yra.

Rekomenduojama:
 
KRONA KAMILLA 600 gartraukis wood
 
Kenwood HDP408WH White, 800 W, Material jar(s) Plastic, Mini chopper,
 
Philips BODYGROOM Series 5000 body groomer BG2036 Rechargeable
 
Unold Hair Straightening 87600 Ceramic heating system, Temperature (min) 170 °C, 25 W, Black
 
KRONA KIRSA 600 gartraukis black

About isol