Kaip mažiau išleisti švenčiant 18 gimtadienį?

Aštuonioliktasis gimtadienis kiekvienam paaugliui yra itin svarbi šventė, todėl kiekvienas ją stengiasi paminėti kaip galima smagiau. Kai per televiziją ar kine galima pamatyti begalę filmų, kuriuose paaugliai įvairiomis progomis rengia grandiozinius vakarėlius, o internete ir žurnaluose pilna straipsnių apie turtingų tėvelių atžalų šventes, kiekvienas tokia ypatinga proga kaip 18 gimtadienis nori surengti nemažiau įsimintiną šventę, kuria galėtų ne tik pasidžiaugti pats, bet ir pradžiuginti savo draugus. Kad ir kaip būtų gaila, tačiau ne visiems tokie festivaliai yra įperkami, tačiau gerų rezultatų nori kiekvienas, todėl ne vienam tikriausiai kyla klausimas, kaip nebrangiai atšvęsti aštuonioliktąjį gimtadienį.

18 Gimtadienio šventimasPirmas taupesnio gimtadienio šventimo variantas yra visai paprastas: nereikia nuomotis jokių patalpų ar leisti šimtų litų alkoholiui, tiesiog švęskite savo gimtadienį mieste su draugais, vaikščiodami po kulbus ar barus, tačiau vietoje dovanų pirkimo jums draugai turėtų susimokėti už savo gėrimus ir klubų įėjimus. Jei jūs esate tikrai brangus savo draugams, jie be abejonės sutiks, o jei visgi ir toks variantas atrodo brangokas, pasidomėkite, kuriuose klubuose įėjimas yra nemokas ar už jį nereikia mokėti iki tam tikros valandos ir kuriuose klbuose gėrimams tam tikru metu yra taikomos nuolaidos ar galbūt būtų galima jas gauti apsilankius socialiniame tinkle esančiame jų puslapyje. Tokia šventė bus ne ką mažiau įsimintina, tiesiog teks apsieiti be dovanų iš savo draugų, nors jie tikriausiai vistiek bent jau simboliškai jums ką nors sugalvos.

Kita išeitis būtų gimtadienį švęsti savo namuose ar sodyboje, tuomet nereikėtų mokėti už patalpų nuomą. Jei nenorite leisti pinigų alkoholiui, susitarkite su draugais, kad jie atsineštų savo gėrimų ir užkandžių, o jūs jiems iškepsite ką nors ant laužo ar paruošite ką nors namuose – taip visi bus patenkinti. Tik jei gyvenate bute ar aplink turite nemažai kaimynų, nepamirškite, kad gali kilti nusiskundimų dėl triukšto, todėl vakare pritildykite muziką, o geriausia būtų jei iš anksto įspėtumėte savo kaimynus ir jų atsiprašytumėte, jei gimtadienį švęsite savaitgalį, jie dėl šiokio tokio šurmulio tikrai nesupyks, juk visgi bus jūsų gimtadienis.

Rekomenduojama:
 
ADE Body Analyser Scale BA 1300 TABEA Maximum weight (capacity) 180 kg, Accuracy 100 g, Memory function, 12 user(s), Grey
 
Huawei FLIP P20 LITE dėklas Pink
 
Apple iPhone 8 Plus Space Grey, 5.5 “, LED-backlit IPS LCD, 1080 x 1920 pixels, Apple, A11 Bionic, Internal RAM 3 GB, 64 GB, Single SIM, Nano-SIM, 3G, 4G, Main camera Dual 12+12 MP, Secondary camera 7 MP, iOS, 11, 2691 mAh
 
LG Q6 5.5“ Qualcomm Snapdragon 435/3GB/32GB/3G_4G Android 7.1.1 Black Mobilus telefonas
 
Garmin Vivofit jr. Real Flower

About Juozapas