Kaip pasirenkama poilsiui tinkanti sodyba Molėtų rajone?

sodyba moletu rajoneLietuvos gamta labai graži ir tinkanti poilsiui. Ypatingai – ekologiniam ir kaimo turizmui. Šiuo metu populiarėja poilsis gražiuose gamtos kampeliuose, iš kurių išsiskiria Molėtų rajonas. Graži gamta, tyras oras ir pramogos. Planuojant atostogas tampa aktualu, kokia sodyba Molėtų rajone yra geriausia poilsiui.

Dabar toks populiarus kaimo turizmas sodybose. Per du dešimtmečius pasikeitimų šioje srityje turime labai daug ir visi jie pranoko lūkesčius. Mūsų šalis ypatingai tinkama poilsiui gamtoje. Tą pastebėjo ir svečiai iš užsienio šalių, kurių kasmet vis daugėja. Tai džiuginanti tendencija. Šiuo metu yra daugybė pasiūlymų, kaip praleisti atostogas gamtoje.

Poilsiautojai turi galimybę rinktis, kur nori ilsėtis. Viena iš populiariausių krypčių – Molėtų kraštas, kuriame yra daugybė ežerų. Verta paminėti, kad čia esanti Asveja yra ilgiausias šalies ežeras. Taip pat šiame krašte randami gražieji Asvejos ir Labanoro regioniniai parkai. Rūmai, muziejai ir miestai taip pat nelieka nepastebėti. Čia galima rasti daug įdomių lankytinų vietų. Svarbu tik sudaryti maršrutą ir tinkamai suplanuoti laiką. Daugybė pėsčiųjų ir dviratininkų maršrutų pažintiniais takais, plaukimas baidarėmis ir valtimis, krepšinis, tenisas ir tinklinis. Tai tik dalis siūlomų paslaugų. O kur dar maitinimas patiekalais pagamintais iš ekologiškų ar kaimiškų produktų, uogavimas ar grybavimas? Jei mėgstate žvejoti, tai galima pačiam sužvejoti žuvį, kurią vėliau išsikepsite ant laužo.

Renkantis, kurioje sodyboje apsistoti randame daug pasiūlymų. Daugeliui labai svarbi kaina. Kiekvienas gali rasti priimtiną pasiūlymą. Yra aukšto lygio sodybos, kuriose yra visi patogumai, tad už komfortą tenka atitinkamai ir sumokėti, tačiau galima rasti ir paprastų sodybų, kuriose nakvynė kainuoja pigiai. Viskas priklauso nuo finansinių galimybių, taigi pasirenkama sodyba Molėtų rajone nebūtinai turi kainuoti labai brangiai.

Dažniausiai kaimo turizmo sodybos turi internetines svetaines, kuriose ne tik aprašomos paslaugos, bet ir yra paslaugų kainininkas. Vykstant poilsiauti vasaros metu teks mokėti daugiau, nei šaltuoju metų laiku. Tai mums primena, kad ne tik vasarą galima atostogauti, juk žiemą galima ne blogiau praleisti laiką gamtoje. Esant minusinei temperatūrai ir iškritus sniegui sodybų svečiams siūlomos žiemos pramogos: čiuožyklos, slidinėjimas ar pasivažinėjimas šunų kinkiniu. Rinktis tikrai turime iš ko.

Vykstant pirmą kartą poilsiauti į kaimo turizmo sodyba sunku apsispręsti, kai toks didelis pasirinkimas. Sekantys kartai bus paprastesni, nes jau žinosite, ko norite, o jei turite patinkančią vietą poilsiui, tai problemų nelieka.

Rekomenduojama:
 
Dell XPS 15 9560 i7-7700HQ/16 GB/512 GB SSD/NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB Win10Pro Silver Nešiojamas kompiuteris
 
Dell XPS 13 (9360) 13.3“ i7 16GB 512GB SSD Windows
 
Candy Washing mashine CS4 1472D3/1-S Front loading, Washing capacity 6 kg, 1200 RPM, A+++, Depth 52 cm, Width 60 cm, White, LED, Display,
 
Philips AquaTouch wet and dry electric shaver Rechargeable, Charging time 1 h, Lithium-Ion (Li-Ion), Battery life 45 min / 15 shaves h, Number of shaver heads/blades 3, Black, Blue, Silver
 
Dell Vostro 14 5468 i5-7200U/8 GB/256 GB SSD/NVIDIA GeForce 940MX 4GB Linux Gold Nešiojamas kompiuteris

About froego