Kodėl kamino įdėklas yra būtinas?

Norint įrengti šildymo sistemą, kyla daugybė įvairiausių klausimų. Kadangi tai jaukumo pamatas būsimoms žvarbioms žiemoms, tenka gerai viską apgalvoti. Kartais imama svarstyti, ar pavyktų apsieiti be vienos ar kitos detalės. Tačiau galima užbėgti tokiems svarstymams už akių ir pabrėžti – kai kalba sukasi apie kaminų įdėklus, abejonių neturėtų likti. Yra pora svarbių punktų, kurie aiškiai nurodo įdėklo būtinumą.

Tie, kurių namuose buvo atsiradęs kondensato kvapas, tokio „malonumo“ pakartoti nebenorėtų. Tai erzinanti problema, kurios sprendimas yra kamino įdėklas. Jei kondensato problemą patyrusių žmonių paklaustumėte, ar ir dabar taupytų įdėklui, atsakymas būtų vienareikšmiškas – jam taupyti paprasčiausiai negalima. Juk įdėklas – tai apsauga nuo blogo kvapo. Tokio, kuris nervina ir yra sunkiai panaikinamas. Negana to, įdėklo neturinčiame kamine besikaupiantis kondensatas yra tarsi liga, kuri laikui bėgant paveikia kaminą taip, kad laukia gerokai didesnės išlaidos nei įdėklo įsigijimas.

Norint išvengti kondensato kaupimosi, primygtinai rekomenduojami kaminų dėklai. Šie gali būti iš metalo ar keramikos ir yra žymiai funkcionalesni, nei pasakytum iš pirmo žvilgsnio. Ir jei senos statybos name tokio daikto galbūt niekas nemontavo, tai vargu ar rastume naują būstą be kamino įdėklo. Kodėl? Nes visi suprato, kokios problemos atsiranda ir kaip ši dalis padeda tų problemų išvengti. Tai detalė, kuri nieko nemaskuoja. Tai detalė, kurios veikimo efektas neapgaulingas. Įdėklo dėka kūrenimo procesas tampa iš tikrųjų kokybiškas, o namų gyventojai džiaugiasi komfortu. Jei ne įdėklas, kasdien kvėpavimo takus dirgintų bėgantis kondensatas, o vėliau prireiktų ir mūrininkų, kurie vietoje sugadinto kamino pastatytų naują.

Dar vienas reikšmingas aspektas – kamino kimšimasis. Tradicinio kamino forma neleidžia normaliai kilti dūmams, tad neilgai trukus prisikaupia suodžių. Na, ir tuomet tenka kviesti kaminkrėtį, kuris atliktų profilaktinį darbą. Užsikimšus kaminui, nebelieka traukos. Tuomet krosnį sunku užkurti ir norint apšildyti namus sugaištama daug laiko. Dėl to kaminų įdėklai laikomi tikru išsigelbėjimu. Žinoma, kamino valymas vis tiek būtinas, tačiau tai atlikus vėl sklandžiai vyksta šildymo procesas ir nereikia galvoti, kad kitą dieną kamino vidus vėl tuoj bus suodinas.

Rekomenduojama:
 
Dell XPS 15 9560 i7-7700HQ/16 GB/512 GB SSD/NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB Win10Pro Silver Nešiojamas kompiuteris
 
Dell XPS 13 (9360) 13.3“ i7 16GB 512GB SSD Windows
 
Candy Washing mashine CS4 1472D3/1-S Front loading, Washing capacity 6 kg, 1200 RPM, A+++, Depth 52 cm, Width 60 cm, White, LED, Display,
 
Philips AquaTouch wet and dry electric shaver Rechargeable, Charging time 1 h, Lithium-Ion (Li-Ion), Battery life 45 min / 15 shaves h, Number of shaver heads/blades 3, Black, Blue, Silver
 
Dell Vostro 14 5468 i5-7200U/8 GB/256 GB SSD/NVIDIA GeForce 940MX 4GB Linux Gold Nešiojamas kompiuteris

About admin