filmai

Kodėl senesni filmų portalai yra laikomi rinkos lyderiais?

Didžiulis filmų portalų pasirinkimas dabar tik augina konkurenciją, tačiau net ir atsiradus naujiems portalams, situacija mažai keičiasi. Pagrindiniai filmų portalai, tokie kaip https://www.filmai.in/ kol kas yra laikomi lyderiais. Tai lemia didžiulis filmų pasirinkimas bei galimybė įvairaus žanro kūrinius žiūrėti nemokamai. Nors šiame portale yra įdiegta speciali taškų sistema, ji dar nereiškia, kad visi filmai yra mokami. Didžioji dalis jų gali būti žiūrimi nemokant nė cento – svarbiausia yra užsiregistruoti.

Mokami filmai niekuomet nebus pranašesni už tuos, kuriuos pateikia minėti portalai. Nemažas interneto vartotojų skaičius renkasi būtent tokius filmų portalus dėl to, jog už santykinai mažą kainą ar visiškai nemokamai galima žiūrėti gana nemažai filmų. Naujieji portalai dažnai pateikia netgi labai menką pasirinkimą. Tie portalai, kurie save laiko platinančiais legalią kino produkciją, dažniausiai netgi ima gana nemažus mokesčius. Būtent mokesčiai už filmų peržiūras yra svarbiausias įrankis konkuruojant šioje srityje. Jeigu mokesčių nėra – gaunama didžiulė lankytojų auditoriją. Štai kodėl nauji portalai sunkiai veržiasi į rinką – jie reikalauja mokesčių, tačiau mainais nieko išskirtinio pasiūlyti negali.

Nors didžioji dalis naujausių filmų tinklapių siūlo gana nemažą filmų pasirinkimą, reikėtų pabrėžti, kad jis tikrai neprilygsta tam, kuris siūlomas seniausiai veikiančiuose portaluose. Filmų pasirinkimas yra svarbus akcentas – jeigu jis mažas, tuomet susidomėjimas portalu yra labai menkas. Kino mėgėjai nepatingi skirti daugiau laiko filmo paieškai, tad ką kalbėti, jeigu pasirinkimo nėra? Būtent senieji filmų portalai gali pasiūlyti didžiausią filmų asortimentą, tuo labiau – jie bene pirmieji atnaujina siūlomų filmų sąrašus, kuomet pasirodo naujausi kūriniai.

Vienintelis nemokamų filmų portalų minusas yra tai, jog naujausių filmų jie negali rodyti pačios aukščiausios kokybės. Taip yra dėl to, kad naujausi filmai DVD diskuose pasirodo tik po kurio laiko. Kuomet jie pasirodo diskuose, tuomet jie pasirodo ir filmų portaluose. Žinoma, kai kuriems interneto vartotojams kyla baimė, kad galbūt jie užsiima neteisėta veikla žiūrėdami kino kūrinius, tačiau būtina žinoti, kad Lietuvoje nėra daug tokių portalų, kurie yra pripažinti pažeidžiančiais Lietuvos įstatymus.

Rekomenduojama:
 
eSTAR T9D2T2 Nešiojamas televizorius
 
LORUS RG212MX-8
 
Aurora AU4307 Vonios svarstyklės
 
Olympus WS-853 diktofonas 8 GB Black
 
Kaspersky Antivirus, New electronic licence, 1 year(s), License quantity 4 user(s)

About Unseen