Kodėl verta pirkti naują butą, o ne investuoti į seną?

nauji butai VilniujeVisi norime turėti nuosavus namus iš kurių sklistų jaukumas, šiluma bei galimybė įsikurti pagal savo poreikius. Deja, ne visada galimybės suteikia šansą realizuoti savo norus. Nauji butai Vilniuje gali pasirodyti kiek per brangūs, o dėvėtų kokybė – tragiška. Štai čia dažniausiai ir susiduriame su klausimu, kurį turėtų apsvarstyti kiekvienas, kuris galvoja: ar geriau jau kiek didesnė investicija ir visiškai naujas butukas, ar mažesnė, tačiau patenkinti tik paviršinius poreikius. Atsakymas konkretus ir labai aiškus – naujas butas turi kur kas daugiau privalumų. Net ir kainos aspektu.

Įsigijus naują būtą jums neteks sukti galvos apie kapitalinį remontą, kuris galėtų vietą prikelti naujam gyvenimui. Štai dažnai remontas pareikalauja kur kas daugiau išlaidų nei iškart įsigijus naujos statybos nekilnojamąjį turtą. Nauji butai Vilniuje teikia labai patrauklias galimybes juos pirkti išsimokėtinai atsižvelgiant į labiausiai jums tinkančias mokumo sąlygas.

Kiekvienas gyvenęs bute tikrai yra susidūręs su kosminėmis šildymo sąskaitomis. Tačiau paskutiniu metu skundžiasi vis mažiau žmonių. Kodėl? Nes naujos statybos gyvenamosios vietos statytos remiantis aukščiausiomis technologijomis gali pasiūlyti itin šiltus namus už mažas šildymo išlaidas net ir tokiu atveju, jei lauke siaučia pūga. Garantuojame, kad vien langų pasikeisti dėvėtame bute neužteks. Dažniausiai nemažai šilumos energijos yra prarandama pro sienas, kurios, deja, jums išlaikyti nepavyks, jei nebus renovuojamas visas namas.

Dažniausiai senai renovuotuose namuose kur kas didesnės yra ir komunalinės išlaidos, kurias tenka mokėti visų būtų gyventojams. Šiukšlės, laiptinės apšvietimas, liftas ir pinigai, kurie nuolat taupomi renovacijai – kur kas didesni nei naujos statybos butuose. Ir tai ne pramanas, tai tiesa, kurią  gali įrodyti faktai.

Verta įvertinti ir kaimynų faktorių. Dažniausiai senos statybos namuose lieka gyventi pensininkai, kurie gana neigiamai žiūri į naujai atsikrausčiusius asmenis. Nesakome, kad visi būtent tokie, tačiau ilgą amžių gyvenantieji tame pačiam blokiniame name dažnai reiškia pretenzijas, kurios neturi realaus pagrindo.

Štai taip labai paprastai matyti, kad nauji butai Vilniuje – daug geresnis pasirinkimas. Galutinis rezultatas – jūsų rankose. Priimkite jį teisingai.

Rekomenduojama:
 
Dell XPS 15 9560 i7-7700HQ/16 GB/512 GB SSD/NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB Win10Pro Silver Nešiojamas kompiuteris
 
Dell XPS 13 (9360) 13.3“ i7 16GB 512GB SSD Windows
 
Candy Washing mashine CS4 1472D3/1-S Front loading, Washing capacity 6 kg, 1200 RPM, A+++, Depth 52 cm, Width 60 cm, White, LED, Display,
 
Philips AquaTouch wet and dry electric shaver Rechargeable, Charging time 1 h, Lithium-Ion (Li-Ion), Battery life 45 min / 15 shaves h, Number of shaver heads/blades 3, Black, Blue, Silver
 
Dell Vostro 14 5468 i5-7200U/8 GB/256 GB SSD/NVIDIA GeForce 940MX 4GB Linux Gold Nešiojamas kompiuteris

About rasytojas