kombinezonai moterims

Kombinezonai moterims: mitai ir realybė

kombinezonai moterimsKelis pastaruosius metus kombinezonai moterims tiesiog karaliauja mados topų viršūnėse, tačiau gatvėje situacija šiek tiek kitokia. Lietuvės mieliau renkasi kelnių ir palaidinės arba sijono ir palaidinės duetą. Kodėl? Štai keletas populiariausių mitų apie kombinezonus, kurie tiesiog atbaido moteris nuo pirmojo kombinezono įsigijimo.

Mitas Nr. 1: kombinezonai tinka tik lieknoms ir aukštoms moterims.

Netiesa! Už šį mitą galima „dėkoti“ aukštosios mados kūrėjams, kuriems šiaušiasi plaukai vien nuo minties, kad podiumu gali žingsniuoti normalaus ar stambesnio sudėjimo moteris. Visgi, drabužių kūrėjai, kurie gamina žmonėms, o ne įsivaizduojamiems grožio stereotipams, pasirūpino, kad kombinezoną galėtų vilkėti ir apvalių formų moterys. Šiuo metu galima rasti įvairių dydžių ir modelių kombinezonų, kurie yra skirti stambesnėms  dailiosios lyties atstovėms. Paprastai tokie kombinezonai moterims būna siuvami iš stangresnių audinių, turi aiškų liemenį, dažnai dengia problemines rankų vietas, vadinamuosius „sparnelius“.  Tad net ir apvali moteris, vilkėdama kombinezoną, gali atrodyti pritrenkiančiai.

Mitas Nr. 2: kombinezonai – namų apranga.

Netiesa! Šiuo metu tikrai labai populiarūs minkšti, šilti ir kūno linijų nepabrėžiantys kombinezonai, kurie daugeliui moterų tapo tikru patogumo sinonimu. Vien užsukus į elektroninę parduotuvę Technomada.lt, akys pradeda raibti nuo ryškiaspalvių, žaismingų ir itin patogių kombinezonų, skirtų ir moterims ir vyrams. Visgi, kombinezonai moterims gali pasižymėti išskirtine elegancija ir prabanga. Net pasaulinio garso įžymybes, vilkinčias kombinezonu, galima išvysti ant raudonojo kilimo, prestižiniuose apdovanojimuose ir kituose renginiuose.  Taigi, kombinezonai ne tik patogi namų apranga, tai mados tendencija, kuri neketina iš populiarumo viršūnės trauktis bent kelis ateinančius metus.

Mitas Nr. 3: kombinezonas – tik jaunoms merginoms.

Netiesa! Sakoma, kad kalbėti apie moters amžių neetiška, tačiau kartais dailiosios lyties atstovės, ypač lietuvės, pačios save „pasendina“ anksčiau laiko. Įsitikinimas, kad vienas ar kitas rūbas netinka, nes „amžius ne tas“ labai ydingas. Kombinezonai moterims tinka nepriklausomai nuo jų amžiaus ar užimamų pareigų, svarbiausia tinkamai išsirinkti šį rūbą, atsižvelgus į savo figūrą ir problemines jos vietas. Žinoma, svarbu ir tai, kokia proga kombinezonas bus vilkimas.

 

Rekomenduojama:
 
Hitachi Refrigerator R-BG410PRU6X (GS) Free standing, Combi, Height 190 cm, A++, No Frost system, Fridge net capacity 215 L, Freezer net capacity 105 L, Display, 41 dB, Silver Glass
 
Orient FQC0S00BA0
 
Spausdintuvas HP Pro M501dn
 
Unold Coffee Machine to go 28310 Coffee maker type Drip, 400 W, White/brown
 
WD WDBYNN0010BBL-WESN 1TB 2.5“ HDD diskas Blue

About rasytojas