Viešbučiai Koso saloje

Koso sala poilsiaujantiems

Keliauti mėgsta kone visi. Todėl nenuostabu, jog kiekvienais metais bet kuris žmogus įsiruošia į vieną ar kitą kelionę. Kas keliauja arčiau – Lietuvoje, prie ežerų ar jūros, o kas imasi ir didesnės kelionės – į Viduržemio jūros salas, pietų ar šiaurės Europą. Ne paslaptis, kad kelionė į kokią nors Viduržemio jūros salą trunka tiek pat kiek kelionė į Klaipėdą, o ir kainos per daug nesikandžioja, tad kodėl gi nepakeliavus toliau? Žinoma, gal jums ne itin patinka karštis ir negalėsite išbūti Koso saloje ar kokiam Maljorkos paplūdimyje. Tuomet galima traukti į šiaurę – Norvegiją, Švediją, gal Suomiją? Pamatyti daug ežerų ir miškų. Arba pasigrožėti kalnais ir uolomis. Jums spręsti, na o mes šiandien pasižvalgysime po Koso salą.

                  Atkeliavus į Koso salą, visų pirma teks kažkur apsigyventi. Užsisakysime viešbutį ir jame gyvensime kokią savaitę. Aplinkui – gausybė pramogų. Kiek pramogų vien prie jūros ir vandenyje! Pavyzdžiui, galima bandyti paplūdimyje susirasti draugų visai savaitei ar visam gyvenimui. Užkalbinkite praeivį ar prie baro sėdinčią merginą ir turėsite puikių nuotykių per atostogas! Galbūt susipažinsite su nardymo instruktoriumi ir nemokamai pasileisite į jūros gelmes? Taip, tokie dalykai vyksta, tad nepraleiskite progų! Trūksta laiko nuotykiams patirti? Niekis – viešbučiai Koso saloje nėra brangūs, juos gali sau leisti ir studentai. Tad ilsėkimės nors ir mėnesį, nuotykiai įstrigs atmintyje ir ilgai turėsime, ką prisiminti.

                  Žinoma, be pažindinimosi galima patirtį ir kitų nuotykių. Pavyzdžiui, išbandyti įvairias vandens pramogas nuo paprasto pasinardymo iki skraidlenčių, kurios jums įspūdingai panešios po orą! Dar gi galima patyrinėti salą ir toliau nuo vandens – pasivažinėti dviračiu, pasivaikščioti pėsčiomis ar išbandyti kokią kitą transporto priemonę. Atsipalaiduokite ir pasileiskite į nuotykius, juk nenorite ištisas keturias savaites praleisti viešbučio kambaryje? Tikrai ne! Išnaudokite laiką, kol atostogaujate ir turėsime puikių nuotykių. Bent jau išeikite pasimaudyti jūroje ar pasideginti kaitrioje saulėje ir galbūt jus užkalbins kitas nuotykių ieškotojas? O kodėl gi ne?

                  Koso sala puikiai tiks ir tiems kas tingiai vartosi paplūdimyje kaip koks ruonis ir tiems, kurie norite patirti daug nuotykių, sužinoti ką nors naujo ir išbandyti tai, ko dar niekada nebandė. 

Rekomenduojama:
 
Dell XPS 15 9560 i7-7700HQ/16 GB/512 GB SSD/NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB Win10Pro Silver Nešiojamas kompiuteris
 
Dell XPS 13 (9360) 13.3“ i7 16GB 512GB SSD Windows
 
Candy Washing mashine CS4 1472D3/1-S Front loading, Washing capacity 6 kg, 1200 RPM, A+++, Depth 52 cm, Width 60 cm, White, LED, Display,
 
Philips AquaTouch wet and dry electric shaver Rechargeable, Charging time 1 h, Lithium-Ion (Li-Ion), Battery life 45 min / 15 shaves h, Number of shaver heads/blades 3, Black, Blue, Silver
 
Dell Vostro 14 5468 i5-7200U/8 GB/256 GB SSD/NVIDIA GeForce 940MX 4GB Linux Gold Nešiojamas kompiuteris

About Julius