Kuriose valstybėse trinkelių klojimas – brangiausias?

Trinkelių klojimas yra populiarumo visame pasaulyje nestokojanti paslauga – tai lemia trinkelių tvirtumas bei puiki išvaizda. Vis dėlto, šiandien kalbėsime ne apie pačias trinkeles, o apie jų kainas, kadangi apžvelgsime pasaulio valstybes, kuriose trinkelių klojimo kainos yra didžiausios.

trinkelių klojimas

Australija
Australija yra visapusiškai brangi valstybė – bendras vidaus produktas Australijoje yra ypač didelis, kas ir lemia tai, jog Australija išsiskiria išties dideliais žmonių atlyginimais, kurie veda ir prie didesnių įvairių paslaugų bei produktų kainų nei kitose valstybėse. Būtent dėl to, tiek trinkelės, tiek ir jų klojimas šioje šalyje yra brangesni nei daugumoje kitų pasaulio valstybių. Vis dėlto, tai tikrai nepažaboja trinkelių klojimo populiarumo, kadangi, kaip ir minėjome, australų atlyginimai yra išties dideli, tad jie, nekreipdami dėmesio į didesnes kainas, ir toliau sudaro tiesiog milžinišką trinkelių klojimo paklausą šioje valstybėje.

Jungtinės Amerikos Valstijos
Jungtinės Amerikos Valstijos nėra tokia visapusiškai brangi valstybė kaip Australija, tačiau paslaugų kainos šioje šalyje yra taip pat išties didelės, ką lemia tiek pakankamai aukštas amerikiečių pragyvenimo lygis, tiek ir išties aukšta paslaugų, teikiamų Jungtinėse Amerikos Valstijose, kokybė. Vis dėlto, kai tuo tarpu Australijoje trinkelių klojimo kainos yra žymiai didesnės nei kitose valstybėse, Jungtinėse Amerikos Valstijose šis kainų skirtumas yra išties nedidelis, kas lemia tai, jog trinkelių klojimo kainos šioje valstybėje yra finansiškai prieinamos ne tik amerikiečiams, tačiau ir žmonėms iš kitų pasaulio šalių.

Didžioji Britanija
Jei kalbėsime apie mažuosius Anglijos miestus ir miestelius, juose vyraujančios trinkelių klojimo kainos nelabai skiriasi nuo tų, kurios vyrauja Lietuvoje – jos yra brangesnės tik maždaug keletu procentų. Vis dėlto, jei kalbėsime apie didžiuosius Didžiosios Britanijos miestus, kaip Glazgą ar Londoną, situacija kardinaliai keičiasi, kadangi šiuose miestuose žmonių atlyginimai yra žymiai didesni, kas ir lemia tai, jog didžiuosiuose Didžiosios Britanijos miestuose vyraujančios kainos yra bent keletu kartų didesnės nei visur kitur.

Rekomenduojama:
 
Dell XPS 15 9560 i7-7700HQ/16 GB/512 GB SSD/NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB Win10Pro Silver Nešiojamas kompiuteris
 
Dell XPS 13 (9360) 13.3“ i7 16GB 512GB SSD Windows
 
Candy Washing mashine CS4 1472D3/1-S Front loading, Washing capacity 6 kg, 1200 RPM, A+++, Depth 52 cm, Width 60 cm, White, LED, Display,
 
Philips AquaTouch wet and dry electric shaver Rechargeable, Charging time 1 h, Lithium-Ion (Li-Ion), Battery life 45 min / 15 shaves h, Number of shaver heads/blades 3, Black, Blue, Silver
 
Dell Vostro 14 5468 i5-7200U/8 GB/256 GB SSD/NVIDIA GeForce 940MX 4GB Linux Gold Nešiojamas kompiuteris

About isol