lazerines procedūros

Lazerinės procedūros: ką privalu apie jas žinoti?

Kiekvienas besirūpinantis savo sveikata dabar gali pasinaudoti gana nebrangiomis procedūromis, kurios ne tik gerina bendrą būklę, bet ir kaip reikiant pagražina išvaizda. Specialios lazerinės procedūros dabar atliekamos įvairiais atvejais – siekiant pašalinti odos darinius ar norint išlyginti odą arba ją tiesiog išvalyti. Tiesa, visos tokios procedūros turi būti atliekamos tik šia veikla galinčiose užsiimti klinikose, tad jeigu kažkokios lazerinės procedūros siūlomos grožio salonuose, tai būtinai įsitikinkite, kad naudojama įranga yra legali ir kad specialistas yra gydytojas – dermatologas. Mat, Lietuvoje yra griežtai reguliuojamas medicininių procedūrų atlikimas, todėl bet kas jų atlikti tikrai negali. Norint, kad visos lazerinės procedūros būtų atliktos saugiai, būtina kreiptis į tas klinikas, kurios turi gerus atsiliepimus ir visus reikalingus leidimus.

Lazerinės procedūros dabar neatliekamos tiems, kuriems nežino odos darinių atsiradimo priežasčių.

Labai svarbu pabrėžti, kad atvykus į kliniką kažkokių odos darinių šalinimui, procedūra lazeriu nebus atliekama tol, kol gydytojas – dermatologas neįsitikins, kad pacientui tie dariniai atsirado dėl kažkokių kitų priežasčių, o ne dėl rimtų ligų. Tai reiškia, kad visi odos dariniai lazeriais šalinami tik po apžiūros ir tyrimų. Jeigu dėl tokios procedūros atlikimo kreipiatės į grožio salonus ir matote, jog ten niekas nesidomi tų darinių atsiradimo priežastimis, tai turėkite galvoje, kad tokioje vietoje lazerinės procedūros bus daug rizikingesnės – jos gali pakenkti jūsų sveikatai.

Pati lazerinė procedūra atliekama tik po tyrimų, nes tuo siekiama išvengti galimų komplikacijų. Pacientas negali būti alergiškas ar jautrus ultravioletiniams spinduliams. Taip pat paciento oda turi būti tinkamai paruošiama. Dažniausiai tokios procedūros atliekamos sekančio apslankymo metu, nes gydytojai pirmiau duoda rekomendacijas kaip pasiruošti tokiai procedūrai. Dažniausiai patariama kurį laiką nesideginti, nesinaudoti soliariumais, nenaudoti kažkokių kremų ar tepalų.

Po lazerinės procedūros nereikėtų nerimauti, jeigu maksimalus efektas nebus matomas iškart.

Kai kurie pacientai sunerimsta, kuomet pastebi, jog po lazerinės procedūros efektas matomas vos vos, tačiau specialistai akcentuoja, kad kiekvienam reikėtų tikėtis skirtingo laikotarpio. Pavyzdžiui, jeigu kalba eina apie randų šalinimą, tai viskas priklausys nuo jo dydžio. Po pirmosios procedūros rando vietoje užsidės šašas, todėl teks laukti kol jis užgis. Tas pats gali būti ir su apgamais – jie po pirmos procedūros gali ir neišnykti visai – jie gali sumažėti, todėl praėjus tam tikram laikotarpiui, gali tekti vėl apsilankyti klinikoje ir pasinaudoti ta pačia procedūra.

Būtina žinoti, kad geriausiai lazerines procedūras atlieka tik visus leidimus ir sertifikatus turinčios sveikatingumo ir grožio klinikos. Anot www.botulinoinjekcijos.lt/lazerines-proceduros, būtina kreiptis tik į patikimus specialistus, o tiems, kurie bando sutaupyti naudodamiesi neaiškiomis ir be galo pigiomis procedūromis, vertėtų žinoti, kad jie rizikuoja savo pačių sveikata. Tokiais atvejais, kuomet kreipiamasi į neaiškius specialistus, rizikuojama ne tik išleisti nemažai pinigų neaiškioms procedūroms – rizikuojama sulaukti įvairų komplikacijų, kurių gydymui teks išleisti dar daugiau pinigų.

Rekomenduojama:
 
Asus PB277Q 27“ skystųjų kristalų monitorius
 
Dell PowerEdge R220 serveris
 
Dell Latitude 5480 14.0“ i5 8GB 128GB SSD Be OS
 
Lenovo Tab 2 A10-30F baltas planšetinis kompiuteris
 
Lenovo IdeaPad 100-15 15.6“ i5 8GB 480GB SSD Be OS

About Unseen