Maudymosi kostiumeliai – kurie labiausiai tinka?

Maudymosi kostiumeliai – kurie labiausiai tinka?Saulutė vis labiau už lango spigina ir gamta šaukte šaukia – VASARA jau visai ne už kalnų! O su pirmaisiais saulės spinduliais atsiranda noras atsinaujinti garderobą. Laikas šiltus paltus paslėpti giliai spintoje, šiltas kojines pasilikti tik išskirtinai vėsiomis dienomis ir laikas pradėti galvoti apie pliažo apranga. Maudymosi kostiumeliai yra būtent tai, apie ką kalbame. Taigi, kokie maudymukai kam tinka? Gal yra kokių nors paslaptingų triukų, kurie padėtų paslėpti, ką reikia ir atskleisti, ką reikia?

Atletiškas sudėjimas. Tai kūno formos tipas tų, kurios yra tvirtesnio sudėjimo, sportuoja ir turi raumeningas kojas. Siūlymas labai paprastas, pabrėžkite ir nebijokite rodyti savo liemens! Rinkitės ryškesnes kelnaites, jos dėmesį nukreips nuo stambesnių šlaunų. Toks maudymukas Jums puikiai tiks. Žvilgsnis labai prikaustomas, jeigu medžiaga yra dekoruota įdomesniais raštais. Puikiai atrodysite, jeigu maudymosi kostiumeliai bus pasirinkti pastelinių spalvų. O tobuliausia būtų, jeigu prie šių spalvų priderintumėte ir geometrines figūras. Ištreniruotas kūnas yra be galo gražus ir ne viena Jus nužiūrės su pavydžiu žvilgsniu, todėl viena kita papildoma smulkmenėlė gali Jus paversti tikra deive.

Moteriškas sudėjimas. Stambesnio sudėjimo moterys mėgsta pradėti kompleksuoti ir slėpti savo moteriškas formas, jeigu neatitinka modelio standarto. Nesamonė! Nereikia būtų perkarusiai, kad maudymukas atrodytų puikiai. Mylėkite savo kiekvieną kilogramą. Juk esate moteris, o ne kabykla. Maudymosi kostiumeliai turėtų būti pasirinkti tokie, kurie pabrėš privalumus ir paslėps trūkumus. Maudymukai, kurie tobulai paslepia plokščia, atsikišusį pilvuką, yra standesnės medžiagos. Vientisas maudymosi kostiumelis būtų puiki išeitis! O be to, su tokiu maudymuku galėsite nevaržoma paplaukioti ar pažaisti pliažo tinklinį. Paraukimai šonuose Jums taip pat idealiai tiktų. Iškirptės tik subalansuos moterišką siluetą, todėl jų tikrai nedėrętų vengti. Maudymukai internetu su kelnaitėmis, kurios atidengia šlaunis optiškai ilgina kojas. Jos taip pat atrodo lieknesnės. Raštuoti maudymosi kostiumeliai nėra rekomenduotini, geriau tinkitės smulkius geometrinius motyvus. Laikantis šių paprastų taisyklių, paslėpsite vieną kitą kilogramą ir pabrėšite moteriškas linijas. Tik nereikia gėdytis savo kūno ir pliaže būti su suknele vietoj maudymuko. Juk tobulų figūrų nėra!

Rekomenduojama:
 
Dell XPS 15 9560 i7-7700HQ/16 GB/512 GB SSD/NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB Win10Pro Silver Nešiojamas kompiuteris
 
Dell XPS 13 (9360) 13.3“ i7 16GB 512GB SSD Windows
 
Candy Washing mashine CS4 1472D3/1-S Front loading, Washing capacity 6 kg, 1200 RPM, A+++, Depth 52 cm, Width 60 cm, White, LED, Display,
 
Philips AquaTouch wet and dry electric shaver Rechargeable, Charging time 1 h, Lithium-Ion (Li-Ion), Battery life 45 min / 15 shaves h, Number of shaver heads/blades 3, Black, Blue, Silver
 
Dell Vostro 14 5468 i5-7200U/8 GB/256 GB SSD/NVIDIA GeForce 940MX 4GB Linux Gold Nešiojamas kompiuteris

About Fashion2Get.lt