Mažos gudrybės kaip įvesti tvarką pagalbinėse patalpose

stelažaiNamai tviska švara ir tvarka, o sandėliukas toks, į kokį baisu pačiam žengti žingsnį? Koks pasiteisinimas? Dažniausiai: neturiu laiko, sandėliuko ir taip niekas nemato, o kam to reikia ir pan. Psichologai teigia, jog netvarka uždarose erdvėse parodo, mūsų vidinių problemų sankaupą. Ir, žinoma, tiesiog apsileidimą. Tad šiandien bandysime iškuopti visas problemas iš pagalbinių patalpų ir įvesti tvarką. Nuo ko pradėti?

Pirmiausia, reikėtų įvertinti kokie daiktai bus laikomi sandėliuke. Sandėliukas nėra uždaras šiukšlynas, o daiktų, kurių prireikia ne kasdien saugojimo vieta. Taip pat dažnai sandėliukai tampa vasaros gėrybių (uogienių, kompotų ir pan)laikymo vieta. Nusprendus kas turi likti sandėliuke peržvelkite kitus ten esančius daiktus. Statistika ir patirtis rodo, jog 60 proc. Ten esančių daiktų priskiriami kategorijai „gal kada prireiks“. Įvertinkite ar tikrai prireiks ir išmeskite visas šiukšles. Rytų išminčiai teigia, jog šiukšlių išmetimas valo sielą, tad pasijausite geriau atsikratę namus griozdinančio šlamšto.

Dažniausias skundžiamasi, jog pagalbinės patalpos būna mažos. Tačiau jei viską dėsite ant žemės, vietos bus dar mažiau. Situaciją gelbėja stelažai. Buitiniai stelažai, kuriuos glite įsigyti parduotuvėje, yra įvairių dydžių ir konstrukcijų, tad tikrai rasite tokį, kuris tiktų konkrečiai jūsų sandėliukui. Priklausomai nuo to, kokius daiktus planuojama laikyti lentynose, pasirenkamas lentynų aukštis ir plotis. Beje, išnaudokite visą erdvę iki lubų – viršutinėse lentynose sutalpinsite tai ko prireikia išties retai, vidurinėse tai ko į sandėliuką užsukate bent porą kart per mėnesį, o žemutinėse stelažo lentynose– sunkius daiktus.

Sandėliavimo stelažai padeda įvesti tvarką ne tik sandėliuke, bet ir rūsyje ar spintoje už stumdomų durų konstrukcijos. Stelažai gali būti ne tik mums įprastos lentynos, tačiau ir jose įmontuoti krepšiai, stalčiai erdvės pakabinamiems daiktams(pvz darbo rūbams. Taigi platus pasirinkimas leidžia sukurti tvarkingą pagalbinės patalpos erdvę į kurią nebebus baisų įkišti nosį prireikus uogienės indelio.

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About admin