Medinės grindys

medinės grindys Kokybiškos medinės grindys visada suteikia prabangos atspalvį ir sukuria jaukesnę, bei šiltesnę aplinką Jūsų būste. Kiekvienas šios srities specialistas galėtų išvardinti daugybę medinių grindų privalumų pradedant jų patvarumu ir ilgaamžiškumu ir baigiant jų suteikiamu jaukumu aplinkai. Grindys yra svarbus aplinkos elementas, taigi vertėtu jas atsakingai išsirinkti, kad atitiktų Jūsų poreikius, ir prieš perkant privalote apsispręsti kas Jums svarbiau ? Kaina ar kokybė ? Paaiškinsiu kodėl.

Didžiausios diskusijos, kalbant apie grindų dangą, verda diskutuojant ir renkantis tarp medinių grindų ir laminato. Nors medinės grindys atrodo gerokai prabangiau ir yra ilgaamžiškesnės, bei kokybiškesnės, tačiau lemiamas faktorius rankantis neretai tampa mažesnė laminato kaina. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad mediena neatsiranda iš niekur, eilę metu medis auga, tada jis apdirbimas, o visa tai reikalauja papildomų išlaidų. Ko gero žinomiausia ir populiariausia grindų danga šiais laikais yra medinės plaukiojančios grindys. Jos pasižymi patvarumu, kokybe ir yra pakankamai nebrangios. Priešingai nei laminatas, medinės grindys yra gerokai tvirtesnės ir stabilesnės, kai tuo tarpu laminatas dėl savo minkštesnio pagrindo intensyviai prisispaudžia prie pamatinės dangos ir vaikštant nuo trinties sukeliamas garsas, girgždėjimas. Taip pat laminatas nėra toks atsparus aplinkos veiksniams, drėgmei, nuolatiniai trinčiai. Taigi taupydami grindų dangos sąskaita turėsite kęsti šiokį tokį diskomfortą, o dėl laminato nepatvarumo galu gale bereikalingai eikvosite lėšas dangos keitimui ir galutinė kaina vis vien pranoks medinių grindų.

Medinių grindų universalumas yra dar vienas jų pliusas. Jis puikiai tinka tiek Jūsų biurui, tiek namams, pradedant svetaine ir baigiant vaikų kambariu. Bet kokiu atveju renkantis rekomenduojama pasitarti su specialistais, nes jie savo darbą išmano geriausiai. Mediena visais laikais buvo viena populiariausių ir jaukiausių statybinių medžiagų, ir šiais laikais ji itin populiari ir yra plačiai naudojama tiek išorės, tiek vidaus apdailai.

Taigi kiekvienas besirengiantis namo statybai, renovavimui ar konkrečiai grindų klojimui, privalo nuspręsti ko konkrečiai jis nori, kokybės ar mažesnės kainos, ir pasitarti su kompetetingais specialistais kurie patars ir padės priimti sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius.

Rekomenduojama:
 
Dell XPS 15 9560 i7-7700HQ/16 GB/512 GB SSD/NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB Win10Pro Silver Nešiojamas kompiuteris
 
Dell XPS 13 (9360) 13.3“ i7 16GB 512GB SSD Windows
 
Candy Washing mashine CS4 1472D3/1-S Front loading, Washing capacity 6 kg, 1200 RPM, A+++, Depth 52 cm, Width 60 cm, White, LED, Display,
 
Philips AquaTouch wet and dry electric shaver Rechargeable, Charging time 1 h, Lithium-Ion (Li-Ion), Battery life 45 min / 15 shaves h, Number of shaver heads/blades 3, Black, Blue, Silver
 
Dell Vostro 14 5468 i5-7200U/8 GB/256 GB SSD/NVIDIA GeForce 940MX 4GB Linux Gold Nešiojamas kompiuteris

About admin