Paskolos dirbantiems užsienyje neretai suteikiamos geresnėmis sąlygomis

paskolos dirbantiems uzsienyjeDaugelį lietuvaičių domina ar paskolos dirbantiems užsienyje tikrai nėra suteikiamos, tačiau reikėtų akcentuoti, kad visuomet viskas priklauso nuo individualios kliento situacijos. Yra tokių atvejų kuomet dirbantis užsienyje lietuvis gauna net ir būsto paskolą iš banko. Kaip atsižvelgiama į sąlygas? Jums reikia paskaityti kokia tvarka šiuo metu skolina kredito bendrovės – vienos turi papildomus reikalavimus, kitos tiesiog laikosi įstatymų ir tiek. Įdomiausia tai, kad jokiame įstatyme ar nuostatose nėra apibrėžiama tai, jog dirbantis užsienyje lietuvis negali gauti paskolos. Dažniausiai kredito bendrovės savo vidinėse taisyklėse nurodo, kad jos kreditus išduoda tik tiems, kurių gyvenamoji vieta registruota Lietuvoje.

Jeigu jūsų gyvenamoji vieta registruota mūsų šalyje, tai dar nereiškia, kad jūs negalite dirbti užsienyje. Yra dar daug žmonių, kurie net nepateikia išsiregistravimo iš Lietuvos – jie reguliariai vyksta į užsienio valstybę, tačiau uždirbtus pinigus leidžia mūsų šalyje. Štai tokie žmonės ir gali gauti tiek būsto, tiek ir vartojimo paskolas. Bet, negalvokite, kad mokumo vertinimo sąlygos užsienyje dirbantiems žmonėms bus taikomos tos pačios. Kaip keičiasi mokumo vertinimo tvarka, jeigu paskolos prašo užsienyje dirbantis, bet Lietuvoje gyvenantis asmuo?

Paprasti Lietuvos piliečiai, gyvenantys mūsų šalyje, turi pateikti paraišką kredito bendrovėje. Joje nurodomi visi duomenis. Kreditorius gali laisvai patikrinti visą informaciją, jis įvertina mokumą, jis mato kokias pajamas asmuo gauna. Bet, dirbantis užsienyje negali parodyti kokias pajamas jis gauna, nes SODRA tokios informacijos neturi. Tokiu atveju, dirbantis užsienyje asmuo kreditoriui turi pateikti tvarių pajamų šaltinį įrodančius dokumentus, o tai yra darbo sutartis, algalapiai, sąskaitų išrašai ir t.t. Tik tokiu atveju kredito bendrovė gali nustatyti ar asmuo tinkamas kreditavimui ar ne. Dirbantiems užsienyje keičiasi tik mokumo vertinimo kriterijai, bet paskolos sumos ir terminai išlieka tie patys.

Jeigu jūs užsienyje uždirbate daug, tai galbūt jums bus taikomos geresnės sąlygos, nes vis dėlto – kreditoriai ieško mokių ir gerą kredito reitingą turinčių klientų. Tai reiškia, kad kuo daugiau uždirbate, tuo didesnę paskolos sumą galbūt suteiks pasirinkta kredito bendrovė.

Rekomenduojama:
 
Diadema S16 Caffitaly kapsulinis kavos aparatas juodas-sidabrinis
 
VS60K6030KB/SB Samsung dulkių siurblys/šluota
 
Hitachi Refrigerator R-BG410PRU6X (GS) Free standing, Combi, Height 190 cm, A++, No Frost system, Fridge net capacity 215 L, Freezer net capacity 105 L, Display, 41 dB, Silver Glass
 
Orient FQC0S00BA0
 
Spausdintuvas HP Pro M501dn

About Unseen