paskolu refinansavimas internetu

Paskolų refinansavimas internetu: pliusai ir minusai

Paskolų refinansavimas internetu būtų vienas iš būdų jau esamų įsipareigojimų mažinimui, tačiau Creditus.lt nurodo, kad šios rūšies paskolas Lietuvoje gauna ne visi. Būtent dėl to ne visiems asmenims pavyks pasinaudoti šia skolų perkėlimo galimybe. Su šia paslauga vartotojai gali ne tik kilnoti savo įsipareigojimus iš venos bendrovės į kitą, bet tuo pačiu jos dėka galima sumažinti sumokamų palūkanų sumą. Paskolų refinansavimas internetu atliekamas gana greitai. Visa procedūra trunka tiek pat kaip ir išduodant vartojimo kreditą. Kreditoriai gali užtrukti papildomai nebent dėl kruopštaus įmokų apskaičiavimo.

Paskolų refinansavimas internetu atliekamas tik paskaičiavus visas įmokas.

Kreditų bendrovės nurodo, kad net ir refinansavimo atveju kreditingumo patikros neišvengia niekas. Čia ir atsiranda pagrindinis skirtumas dėl laiko gaišimo. Kai vyksta paskolų refinansavimas, asmeniui atliekamas kreditingumo patikrinimas, o jo metu skaičiuojami visi jo turimi įsipareigojimai kitiems paslaugų teikėjams bei finansų įstaigoms. Asmenys, kurių bendra visų įmokų suma sudaro 40 proc. pajamų, negali gauti refinansavimo bei vartojimo paskolų.

Visiems norintiems pasinaudoti refinansavimo paskolomis pirmiausia reikėtų įsitikinti, kad visos gaunamos pajamos bus pakankamos turimų skolų padengimui kiekvieną mėnesį. Mokumo vertinimo nuostatai pabrėžia ir ribą, kuri jau nebeleidžia skolinti pinigų, įskaitant ir refinansavimo paskolos suteikimą.

Paskolų refinansavimas internetu kai kuriose vietose vykdomas gana lėtai.

Tie, kurie ketina naudotis refinansavimo galimybe sutelktinio finansavimo platformose, pirmiau turėtų pasidomėti kiek laiko ten trunka visa skolinimo procedūra. Šios platformos turi daug pliusų, o taip pat ir neigiamų dalykų. Privalumas tas, kad paskolų refinansavimas internetu ten atliekamas su bene mažiausiomis palūkanomis, o minusas – viskas vyksta labai lėtai.

Vartotojai, kuriems reikia refinansavimo paskolos tokiose platformose, turi žinoti, kad visa refinansavimo suma gali būti surenkama net per kelias savaites. Tai yra gerokai ilgiau nei refinansuojant paskolas kreditų bendrovėse. Šiose platformose visos paskolos išduodamos lėčiau, nes pats skolinimo principas šiek tiek skiriasi nuo greitųjų kreditų. Paprastai tariant, ten daugiausia lako sugaištama kuomet investuotojai turi surinkti paskolos sumą. Tenka laukti kol kažkas susivilios jūsų paskolos pasiūlymu.

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About Unseen