pirties nuoma

Pirties nuoma įvairioms šventėms

Galvojate surengti kažkokią šventę gamtoje? Susimąstėte, kad galbūt pirties nuoma būtų pigiausias bei geriausias pasirinkimas? Iš dalies esate teisūs, tačiau reikėtų nepamiršti, kad Lietuvoje pirčių pasirinkimas yra milžiniškas. Kalbame tiek apie įvairiausių tradicijų pirtis, tiek ir apie sodybas, kurios siūlo ištisas pramogas jose. Dabar gausus sodybų pasirinkimas išties vilioja poilsiautojus ir tuos, kurie ruošiasi organizuoti kažkokią šventę. Jeigu jūsų biudžetas yra ribotas, jums reikėtų ieškoti pirties pagal specialius kriterijus.

Ieškant pirties, kurioje tilptų tam tikras skaičius žmonių, svarbiausia yra rinktis tokią, kuri turėtų pakankamai erdvės ir pačiai šventei. Taip, dabar dauguma pirčių yra nuomojamos šventėms t.y. jose yra specialiai įrengtos vietos, kur ramiai susėsti galėtų tie, kurie pirties pramogomis naudotis nenorės. Tarp jaunimo tokios pirtis yra labai populiarios – tai geriausia vieta gimtadieniams bei kitoms šventėms rengti. Pačios pirtys yra nuomojamos kiekvienoje tokio tipo kaimo turizmo sodyboje, bet žinokite ir tai, kad yra ir specifinių vietų, kurios randasi net ne kaime ar užmiestyje.

Pirčių nuoma pasinaudoti nėra sudėtinga, jums tiesiog reikia susirasti vietą, kuri būtų strategiškai patogi ir galinti pasiūlyti reikiamą skaičių vietų. Trumpai tariant, siūlytume pasinaudoti internete esančiais specialiais portalais, kuriuose nuolatos pildoma informacija apie geriausias Lietuvos pirtis bei sodybas. Jose lengvai rasite jums priimtiniausią variantą. Esmė yra tame, kad tokie portalai leidžia lengvai nusistatyti paieškos kriterijus, kurie palengvina tinkamos pirties radimą.

Minėtuose portaluose jums reikia pirmiausia detalizuoti vietą – pasirinkite tinkamiausią regioną, kuriame norėtumėte suorganizuoti šventę pirtyje. Po to jums reikėtų nurodyti vietų skaičių – tokiu atveju rasite vietą pagal dydį. Tai yra gana patogu, nes už didelių pirčių nuoma tenka atseikėti nemažas sumas, todėl rasti reikiamo dydžio pirtį ar sodybą bus gana lengva. Taip pat turėtumėte nurodyti ir informaciją dėl nakvynės, nes kai kurios sodybos gali pasiūlyti ir tokią paslaugą. Žinoma, čia jau naudotumėtės ne pirties nuoma, o būtent visos sodybos. Galiausiai, suvedus visus reikalingus kriterijus, gausite sąrašą vietų, kur galėtumėte pasinaudoti pirtimi reikiamoje vietoje.

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About Unseen