pirties nuoma

Pirties nuoma įvairioms šventėms

Galvojate surengti kažkokią šventę gamtoje? Susimąstėte, kad galbūt pirties nuoma būtų pigiausias bei geriausias pasirinkimas? Iš dalies esate teisūs, tačiau reikėtų nepamiršti, kad Lietuvoje pirčių pasirinkimas yra milžiniškas. Kalbame tiek apie įvairiausių tradicijų pirtis, tiek ir apie sodybas, kurios siūlo ištisas pramogas jose. Dabar gausus sodybų pasirinkimas išties vilioja poilsiautojus ir tuos, kurie ruošiasi organizuoti kažkokią šventę. Jeigu jūsų biudžetas yra ribotas, jums reikėtų ieškoti pirties pagal specialius kriterijus.

Ieškant pirties, kurioje tilptų tam tikras skaičius žmonių, svarbiausia yra rinktis tokią, kuri turėtų pakankamai erdvės ir pačiai šventei. Taip, dabar dauguma pirčių yra nuomojamos šventėms t.y. jose yra specialiai įrengtos vietos, kur ramiai susėsti galėtų tie, kurie pirties pramogomis naudotis nenorės. Tarp jaunimo tokios pirtis yra labai populiarios – tai geriausia vieta gimtadieniams bei kitoms šventėms rengti. Pačios pirtys yra nuomojamos kiekvienoje tokio tipo kaimo turizmo sodyboje, bet žinokite ir tai, kad yra ir specifinių vietų, kurios randasi net ne kaime ar užmiestyje.

Pirčių nuoma pasinaudoti nėra sudėtinga, jums tiesiog reikia susirasti vietą, kuri būtų strategiškai patogi ir galinti pasiūlyti reikiamą skaičių vietų. Trumpai tariant, siūlytume pasinaudoti internete esančiais specialiais portalais, kuriuose nuolatos pildoma informacija apie geriausias Lietuvos pirtis bei sodybas. Jose lengvai rasite jums priimtiniausią variantą. Esmė yra tame, kad tokie portalai leidžia lengvai nusistatyti paieškos kriterijus, kurie palengvina tinkamos pirties radimą.

Minėtuose portaluose jums reikia pirmiausia detalizuoti vietą – pasirinkite tinkamiausią regioną, kuriame norėtumėte suorganizuoti šventę pirtyje. Po to jums reikėtų nurodyti vietų skaičių – tokiu atveju rasite vietą pagal dydį. Tai yra gana patogu, nes už didelių pirčių nuoma tenka atseikėti nemažas sumas, todėl rasti reikiamo dydžio pirtį ar sodybą bus gana lengva. Taip pat turėtumėte nurodyti ir informaciją dėl nakvynės, nes kai kurios sodybos gali pasiūlyti ir tokią paslaugą. Žinoma, čia jau naudotumėtės ne pirties nuoma, o būtent visos sodybos. Galiausiai, suvedus visus reikalingus kriterijus, gausite sąrašą vietų, kur galėtumėte pasinaudoti pirtimi reikiamoje vietoje.

Rekomenduojama:
 
Hitachi Refrigerator R-BG410PRU6X (GS) Free standing, Combi, Height 190 cm, A++, No Frost system, Fridge net capacity 215 L, Freezer net capacity 105 L, Display, 41 dB, Silver Glass
 
Orient FQC0S00BA0
 
Spausdintuvas HP Pro M501dn
 
Unold Coffee Machine to go 28310 Coffee maker type Drip, 400 W, White/brown
 
WD WDBYNN0010BBL-WESN 1TB 2.5“ HDD diskas Blue

About Unseen