Poilsis kaimo sodyboje – ramu, miela ir gera

pirtisRenkantis poilsį Lietuvos kaimo sodyboje būsite maloniai nustebinti tokia alternatyva, nes tai puikus būdas ne tik pabėgti nuo kamuojančios ir slegiančios kasdienybės, bet ir atostogaujant pažinti mūsų šalies gamtos grožį, apsilankyti gražiose vietovėse, pajusti dvelkiančią ramybę, kažkiek susimąstyti ….

Daugumai iš mūsų toks poilsis, ko gero, taptų kur kas priimtinesnis nei lankantis triukšminguose mūsų šalies ar užsienio kurortuose, po kurių kažin ar jaučiamės itin gerai pailsėję. Čia jau kaip kam atrodo, tačiau populiarėjantis kaimo turizmo sektorius Lietuvoje taip pat gali pasiūlyti nemažai paslaugų ir pramogų poilsiautojams.

Vasarą sodybos nuoma prie ežero tampa puikiu atostogų startu– smagi idilė šitaip pailsėti susiruošusiai šeimai arba geras savaitgalio laisvalaikio praleidimas bičiulių kompanijai. Pagal nuotaiką ir atitinkamos pramogos, kurių čia išties apstu – tai ir pasiplaukiojimas valtele, kamuolio pagainiojimas ant vejos, krepšinio arba tinklinio aikštelė, dviračiai, sūpynės arba karuselė mažiesiems. O kur dar galimybė vakare pasėdėti ir smagiai pasišnekučiuoti prie laužo, padainuoti visiems gerai žinomas dainas, papasakoti ir tuo pačiu išgirsti nuostabių istorijų, iškrėsti draugams nepiktų išdaigų … Laužą , ko gero, jums garantuotų daugelis kaimo sodybų savininkų.  Suprantama, sodyba sodybai pagal teikiamas paslaugas ir siūlomas panašias pramogas nelygi, tad tektų rinktis tokią, kuri bemaž atitinka jūsų pomėgius. Galbūt norėsite išmėginti ne sportinius žaidimus, o senovės amatus ? Tai irgi galėsite, nes daugelis sodybų dažnai rengia tradicinių ir senųjų amatų dienas, į kurias pasikviečia meistrus. O gal jums patiks pasivaikščiojimas po sodybos apylinkes, norėsite susipažinti su lankomo krašto ypatumais? Manau, tą irgi galėsite, svarbu nusiteikimas ir, aišku, begalinis noras. Mėgstantiems pirtis kone kiekvienas kaimo sodybos šeimininkas galės jums ją pasiūlyti.

Nuobodžiauti pasirinkus poilsį kaimo sodyboje tikrai neteks nei dideliems, nei mažiems. Todėl kartais ir verta pasvarstyti, kas gi yra mieliau – ar išsvajotas poilsis užsienio kurortuose, ar vis dėlto mielos bei smagios lietuviškos atostogos, savas gimtasis kraštovaizdis.

Rekomenduojama:
 
Dell XPS 15 9560 i7-7700HQ/16 GB/512 GB SSD/NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB Win10Pro Silver Nešiojamas kompiuteris
 
Dell XPS 13 (9360) 13.3“ i7 16GB 512GB SSD Windows
 
Candy Washing mashine CS4 1472D3/1-S Front loading, Washing capacity 6 kg, 1200 RPM, A+++, Depth 52 cm, Width 60 cm, White, LED, Display,
 
Philips AquaTouch wet and dry electric shaver Rechargeable, Charging time 1 h, Lithium-Ion (Li-Ion), Battery life 45 min / 15 shaves h, Number of shaver heads/blades 3, Black, Blue, Silver
 
Dell Vostro 14 5468 i5-7200U/8 GB/256 GB SSD/NVIDIA GeForce 940MX 4GB Linux Gold Nešiojamas kompiuteris

About admin