prezervatyvai pigiau

Prezervatyvai pigiau: taupumas – ne pasiteisimas nesaugaus sekso propagavimui

prezervatyvai pigiauSenovėje prezervatyvai buvo laikomi savotiška prabangos preke. Žemesnio sluoksnio žmonės, suvokę šios priemonės teikiamą naudą, bet neturėdami pakankamai pinigų jiems įpirkti, naudodavosi galimybe įsigyti…panaudotus prezervatyvus (istorijoje žinomas faktas, jog viena apsukri moterėlė vertėsi prezervatyvų perplovimu ir jų pardavimu). Istorija, kelianti šypseną, ar ne? Tačiau ar mažiau absurdiškai atrodo asmenys, besileidžiantys į lytinius santykius be apsaugos priemonių? Sakome, jog esame civilizuoti ir visapusiškai pažengę, tačiau rizikuojame neplanuotu nėštumu bei venerinių ligų galimybe. Taupome, nes nežinome, kur parduodami prezervatyvai pigiau ar tiesiog esame įsitikinę, jog apsauga trukdo patiriamų pojūčių kokybei?

Skūpus moka du kartus. O nenaudojantis apsaugų – kur kas daugiau: pampersai, žaislai, universitetas, automobilis, išlaidos vestuvėms…Vaikų išlaikymas šiais laikais labai brangus. Dabar rimčiau: neturintys tvirto materialinio materialinio pagrindo bei nejaučiantys psichologinio nusiteikimo tėvystei, neturėtų žaisti „va bank“. Aišku, tokie drąsuoliai dažniausiai naudoja nutauktą lytinį aktą, tačiau ir pastarasis nėra tinkama apsaugos priemonė. Ypač suklusti turėti tie, kurie dažnai keičia partnerius arba nėra garantuoti dėl antros pusės seksualinės patirties bei ištikimybės – venerinės ligos „prikimba“ greitai bei atneša skaudžias pasėkmes. Prezervatyvai pigiau siūlomi internetinėje erdvėje. Aišku, užsukite tik į patikimas, kokybiškas prekes siūlančias specializuotas internetines parduotuves – fiziniai asmenys, skelbimų portaluose besikelbiantys parduodą pigesnius prezervatyvus, vertintini atsargiai. Nemenkai daliai žmonių gali atrodyti, jog prezervatyvų galiojimo laikas yra beribis – tai nėra tiesa (tinkamumo termino dairykitės ant pakuotės). Negana to, reikia atsižvelgti ir į šio gaminio laikymo sąlygas. Specializuotose erotinių prekių parduotuvėse siūlomi prezervatyvai pigiau nereiškia, jog čia parduodamos nekokybiškos, neaiškios kilmės prekės, priešingai – galite rinktis iš sertifikuotų, populiariausių prekinių ženklų.

Nemenka dalis „nevartotojų“ baidosi ne kainos, bet pojūčių prislopinimo faktoriaus. Šiandien prezervatyvai nebėra vien guma, trukdanti pajusti vienas kito kūną. Paviršiaus nelygumai, taškeliai ir kitos gudrybės gali prisidėti prie pojūčių įvairovės bei seksualinio gyvenimo rutinos sulaužymo. Papildomas lubrikavimas ne tik palengvina sueitį, tačiau gali turėti ir papildomą funkciją, tarkime, yra skirtas erekcijos atitolinimui bei patiriamo malonumo pratęsimui.

Rekomenduojama:
 
KRONA KAMILLA 600 gartraukis wood
 
Kenwood HDP408WH White, 800 W, Material jar(s) Plastic, Mini chopper,
 
Philips BODYGROOM Series 5000 body groomer BG2036 Rechargeable
 
Unold Hair Straightening 87600 Ceramic heating system, Temperature (min) 170 °C, 25 W, Black
 
KRONA KIRSA 600 gartraukis black

About rasytojas