Ką reiškia sapnuoti

Sapnai ir keistenybės, dėl kurių skauda galvą

Ką reiškia sapnuotiKą galėtų reikšti sapnuoti? Atsakymas paprastas – tiesiog jūs esate sveikas žmogus, turite smegenis, ir jos taip pat mažų mažiausiai neblogai veikia. Sapnuoti yra normalu. Tačiau o jeigu sukonkretinus ir paklausius, o ką gi reiškia sapnuoti apkūnią melžėją, kuri eina per didelę juodą pievą ir velka paskui save didžiulį spalvotą aitvarą? Va čia jau su atsakymų gali būti gerokai sunkiai. Tiesą sakant, laisvai galima pritaikyti atsakymą į pirmą klausimą, anot kurio, nieko čia ypatingo nėra, ir nereikėtų pernelyg gilintis, kokia forma tas sapnas pasireiškia. Tačiau yra kas bando paaiškinti kiekvieną keistą sapną. Tikrai taip, yra toks žmonijos stebuklas kaip sapnininkas.

Kita vertus, jei jau ir pavyko atrasti tokį dalyką, nebūtina jis išgelbės. Pabandžius panaršyti, ką reiškia sapnuoti tą melžėją tokiam fone ir dar su aitvaru, atsakymo tikrai nerasite. Galite bandyti skaidyti savo sapno detales ir aiškintis paeiliui – melžėja (ar tiesiog moteris), juoda pieva (ko gero, teks apsiriboti tiesiog pieva), aitvaras (kažin ar rasite variantą apie spalvotą aitvarą). Tuomet, perskaitę daugybę reikšmių, neretai gal net prieštaringų, teks susidaryti kažkokį bendrą vaizdą. Bet ar galėtų sveiko proto žmogus pripažinti, jog atskirų detalių nagrinėjimas ir lipdymas į krūvą būtinai atitiks tą patį, ką ir galėtų reikšti pradinis variantas su visa sudėtinga kombinacija? Tiesą sakant, protingas žmogus vargu ar išvis domisi sapnų aiškinimais. „Bet juk melžėja su aitvaru!“ – sušuksite jūs. Ką gi, kažką daryti reikia.

Jei man lieptų pabūti burtininkų, kuris gauna algą už sapnų aiškinimą, ir į mane kreiptųsi melžėjos juodoje pievoje su aitvaru sapnuotojas, bandyčiau aiškinti taip. Toks sapnas reiškia, jog artimiausiu metu jūsų laukia didelė laimė ir džiaugsmas mažais dalykais. Tiesa, jums reiks jį priimti, o jis nėra toks atviras ir lengvai pastebimas. Reikės atpažinti, jog ir kavos puodelis, ir žalias šviesoforo signalas, ir šypsena, ir skani vakarienė būtent tą laimę ir reiškia, ir būtent tada reikia suskubti pasidžiaugti. Labai geras sapnas, kitaip sakant. Visai kas kita, nors kiek kitu kampu, būtų, jei sapne melžėja vis tik yra ne apkūni, o smulki ir liesa. Na, argi nenuostabu, ką reiškia sapnuoti? Labai, ir labai, ir netgi labai labai nuostabu, ypač jei sapnuojame spalvotai ir galime dar stipriau tuo pasidžiaugti.

Rekomenduojama:
 
Dell XPS 15 9560 i7-7700HQ/16 GB/512 GB SSD/NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB Win10Pro Silver Nešiojamas kompiuteris
 
Dell XPS 13 (9360) 13.3“ i7 16GB 512GB SSD Windows
 
Candy Washing mashine CS4 1472D3/1-S Front loading, Washing capacity 6 kg, 1200 RPM, A+++, Depth 52 cm, Width 60 cm, White, LED, Display,
 
Philips AquaTouch wet and dry electric shaver Rechargeable, Charging time 1 h, Lithium-Ion (Li-Ion), Battery life 45 min / 15 shaves h, Number of shaver heads/blades 3, Black, Blue, Silver
 
Dell Vostro 14 5468 i5-7200U/8 GB/256 GB SSD/NVIDIA GeForce 940MX 4GB Linux Gold Nešiojamas kompiuteris

About Julius