Tik implantai gali padėti vėl pajusti tikrą bendravimo malonumą

ImplantaiMūsų dantys yra reikalingi ne tik maistui kramtyti. Jie taip pat atlieka labai svarbų vaidmenį mūsų organizme, turi didelę įtaką bendrai sveikatos būklei ir, žinoma, estetinei išvaizdai (pastaroji leidžia labiau pasitikėti savimi). Žinoma, pagrindinė dantų paskirtis yra maisto kramtymas tam, kad jį būtų galima tinkamai suvirškinti ir įsisavinti naudingąsias medžiagas, tačiau nuo mūsų dantų taip pat priklauso ir mūsų kalbėjimo aiškumas ir bendravimas. Jei netenkame kelių dantų vieno šalia kito – visi šie procesai komplikuojasi, blogindami mūsų gyvenimo kokybę, o implantai Lietuvoje mums padeda, kad taip nenutiktų.

Net ir labai rūpindamiesi savo išvaizda ir jos puoselėjimui skirdami po kelias valandas per dieną, jei turėsite rimtų dantų ir dantenų problemų, vargu ar galėsite džiaugtis visapusiškai teigiamu rezultatu. Dantys visada labai įtakojo mūsų išvaizdą ir pasitikėjimą savimi. Neretai, netekę danties, ypač matomoje vietoje, žmonės nepatogiai jaučiasi, stengiasi mažiau bendrauti, vengia šypsotis, žodžiu, patiria didelį diskomfortą, nes jie jaučiasi ne tokie, kaip aplinkiniai.

Be abejo, tokiais atvejais susiduriama ne tik su estetiškos išvaizdos problemomis. Netekus daugiau dantų, laikui bėgant, gali transformuotis žmogaus žandikaulis, pasikeisti veido forma ir atsirasti kitų sveikatos problemų. Nėra net ko abejoti, kad netinkamai sukramtytas maistas taip pat turi neigiamos įtakos mūsų sveikatai, t.y. gali paskatinti įvairių skrandžio ligų atsiradimą. Be to, žmogus, kuris neturi vieno ar kelių dantų, dažnai atrodo vyresnis, nei iš tikrųjų yra. Susumavus visa tai, kiekvienas su šiomis problemomis susiduriantis žmogus turėtų gerai apsvarstyti – galbūt tokioje situacijoje geriausia išeitis būtų implantai?

Net ir vienas vienintelis prarastas dantis gali priversti mus jaustis nejaukiai. Daugybė pacientų savo odontologams skundžiasi, kad, neturėdami danties, jie negali normaliai sukramtyti maisto, nes dalis maisto nuolat patenka į burnoje tarp dantų susidariusį tarpą. Bene kiekvienas tokių nusiskundimų turintis pacientas praranda pasitikėjimą savimi ir nebegali efektyviai dirbti.

Tokie žmonės stengiasi išvengti tiesioginio kontakto su žmonėmis, bijo šypsotis, kad kiti nepastebėtų, jog jie turi dantų problemų. Tai tikrai nemaloni problema, kuri trukdo kokybiškai gyventi. Ne veltui, atsiradus dantų implantams, jie taip greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje, nes tik implantai leidžia kokybiškiausiai atstatyti prarastus dantis.

Rekomenduojama:
 
Dell XPS 15 9560 i7-7700HQ/16 GB/512 GB SSD/NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB Win10Pro Silver Nešiojamas kompiuteris
 
Dell XPS 13 (9360) 13.3“ i7 16GB 512GB SSD Windows
 
Candy Washing mashine CS4 1472D3/1-S Front loading, Washing capacity 6 kg, 1200 RPM, A+++, Depth 52 cm, Width 60 cm, White, LED, Display,
 
Philips AquaTouch wet and dry electric shaver Rechargeable, Charging time 1 h, Lithium-Ion (Li-Ion), Battery life 45 min / 15 shaves h, Number of shaver heads/blades 3, Black, Blue, Silver
 
Dell Vostro 14 5468 i5-7200U/8 GB/256 GB SSD/NVIDIA GeForce 940MX 4GB Linux Gold Nešiojamas kompiuteris

About Objektyvas