Vokai su oro apsauga – būtina priemonė investuojant į prekių saugumą

Siuntinių pristatymo metu neretai pirkėjai gauna labai pažeistas prekes – tai problema, kuomet pardavėjai neinvestuoja į klientų pirkinių saugumą. Vokai su oro apsauga yra viena pagrindinių priemonių norintiems išvengti siuntinių apgadinimo. Šių vokų kainos nėra tokios didelės, o jeigu užsiimate kažkokių verslu t.y. prekyba, siūlytume pasidomėti visomis įmanomomis taupymo galimybės. Kokybiškų vokų bei kitų pakavimo medžiagų jūs ieškoti turėtumėte internete – čia kainos turbūt bus mažiausios, o nuolaidų rasite daugiausiai.

Jeigu jūs dar tik ruošiatės užsiimti prekyba internetu, jums reikėtų žinoti, kad klientai bus labai nepatenkinti, jeigu jūsų prekės bus pristatytos su žymiais apgadinimais. Tai liečia tuos prekiautojus, kurie pardavinėja įvairius papuošalus, keramikos gaminius bei kitas, labiau smūgių pažeidžiamas prekes. Minėti vokai su oro apsauga yra pagrindinė priemonė, kuri leis saugiai pristatyti klientų nupirktas prekes. Juos naudoti ypač patogu jeigu siunčiami mažos apimties produktai, tačiau jeigu jūsų prekės yra kiek didesnių gabaritų, turėsite naudoti ir kitas papildomas apsaugos priemones. Būtina žinoti, kad prekybai internetu yra taikomos nerašytos taisyklės – jeigu neinvestuojate į siuntinių saugumą, tada ruoškitės kompensuoti klientų patirtus nuostolius.

Internetu pirkti vokus be kitas siuntų pakavimo medžiagas siūlome todėl, kad čia pasirinkimas yra didelis. Labiau akcentuojame kainą, nes internete dauguma vokų bei kitų pakavimo medžiagų pardavėjų leidžia rinktis ir gana patrauklias akcijas, kurios susijusios su didesnių kiekių įsigijimu. Tai reiškia, kad internete rasite daug nuolaidų, kurios bus taikomos, jeigu iš šių pardavėjų rinksitės pakavimo medžiagas didesniais kiekiais, o ne po keletą. Perkant po kelis vokus, jums atsiras nereikalingos išlaidos, kurias aišku turės kompensuoti pirkėjai. Trumpai tariant, pristatymo išlaidos padidės, o juk jų nenorėtumėte nurašyti ant klientų – jie juk vargiai rinksis jūsų prekes. Jeigu užsiimate smulkių aksesuarų ar kitų prekių prekyba, tada vokai su oro apsauga jums bus kaip tik, tik juos jau pirkite ne po kelis ar keliolika – rinkitės kelias dešimtis ar net šimtus, nes tik šitaip galėsite pasinaudoti maksimaliomis nuolaidomis, kurios ženkliai sumažintų visas jūsų prekių pristatymo išlaidas.

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About Unseen