5 daiktai namuose, kurių turi atsikratyti NEDELSIANT!

izanga„Gal kada prireiks…“, „man to reikia!“, „nu ir kaip gi aš be šito?“. Ar tikrai? Šie 5 daiktai garantuotai mėtosi ir jūsų namuose, tad prasideda generalinė tvarka tvarkelė. Pasižiūrim ką turim ir kuo turime atsikratyti NEDELSIANT!

#1. Daiktai, kurie tau nepatinka ar kelia blogus prisiminimus.

nepatinka

Juk tu gali bet kada pasakyti savo uošvienei, jog tas bjaurus indų servizas tiesiog netyčia sudužo ir tau labai dėl to liūdna… (mes tavęs neišduosime).

#2. Daiktai, kuriuos tu jau n laiko žadi sutaisyti

nepataisoma

Jei kaskart atvykus svečiams(jau du metus) šauki „ei, tik nesėsk ant tos kėdės!“, gal reikėtų ją tiesiog išmesti ir įsigyti naują?

#3. Daug daug tų pačių daiktų

daug-indu

Plastikiniai indeliai maistui šaunus dalykas ir garantuotai turi kelis mėgstamiausius. O kiti renka dulkes? O tie indeliai nuo ledų, kuriuos vis planuoji panaudoti vietoj plastikinių indelių? O tie šimtas septyni grietinės indeliai keturiems pomidoro daigams? 99 indeliai nuo pomidorų padažo uogienei? Ar tikrai tiek jų reikia?

#4. Daiktai „ant ribos“

gal-nesulus

Jei prieš vakarėlį sukryžiuoji pirštus ir tikiesi, jog ta lėkštė užkandžiams su itin giliu skilimu nesuduš per vakarėlį, gal paprasčiausiai įsigyk naują.

#5 Daiktai, kurių „kada nors prireiks“

kada-nors-prireiks

Plytelių likučiai po remonto, kažkokios dėžutės nuo indų servizo, graži saldainių dėžutė, diržo sagtis ir kitos smulkmenos kurių širdis neleido išmesti, tačiau dabar jau dešimtmetį renka dulkes sandėliuke ar balkone. Laikas apsivalyti!

Patarimais pasidalino neblondine.lt

Rekomenduojama:
 
Dell Dual Monitor Arm – MDA17 Dell
 
Rinkinys: Avtek TT-BOARD 100 Pro + Vivitek DW882ST + WallMount 1200+ accessories
 
Adriatica A4513.4144QZ
 
Panasonic DMC-TZ57EP-T Compact camera, 16 MP, Optical zoom 20 x, Digital zoom 4 x, Image stabilizer, ISO 6400, Display diagonal 3.0 “, Wi-Fi, Focus 0.03m – ∞, Video recording, Lithium-Ion (Li-Ion), Brown
 
LIEBHERR IK 2314 įmontuojamas šaldytuvas

About admin

One thought on “5 daiktai namuose, kurių turi atsikratyti NEDELSIANT!

Comments are closed.