advokatai Vilniuje

Advokatai Vilniuje: kiek kainuoja skyrybos?

advokatai VilniujeSkyrybos sunkus etapas šeimos gyvenime, tačiau, jei kitaip neįmanoma, tenka pradėti rūpintis skyrybų procesu. „Kiek kainuos skyrybos?“ – klausimas, kurio neišvengia nė viena pora. Tikriausiai pirmiausia informacijos ieškojote viską žinančioje „Google“ paieškos sistemoje, tačiau ji nedavė atsakymo? Taip yra todėl, kad skyrybos nėra maloni Spa procedūra, o teisinis procesas, kurio procedūra priklauso nuo kiekvienos šeimos situacijos. Kuo sudėtingesnis skyrybų procesas, kuo daugiau nesutarimų turi sutuoktiniai, tuo skyrybų procesas kainuos brangiau. Advokatai Vilniuje ar kituose miestuose, įvertinę jūsų situaciją, gali konkrečiau pasakyti tikslią skyrybų kainą, bet apie viską nuo pradžių.

Jei nusprendėte, kad skyrybos yra vienintelė išeitis, jums prireiks gero advokato, ypač tada, jei kyla ginčai susiję su vaikų globa arba turto padalinimu. Paprastai advokatai Vilniuje ir kituose miestuose ima valandinį atlygį, už suteiktas paslaugas, kuris priklauso nuo daugelio faktorių: advokatų kontoros žinomumo, advokato kompetencijos, laimėtų bylų procento ir pan. Tad, jei nusimato sunkus ir ilgas skyrybų procesas, teks susitaikyti su mintimi, kad piniginę jis gali palengvinti keliais tūkstančiais eurų. O jei dar skiriamasi dėl sutuoktinio kaltės ši suma išauga dvigubai, kadangi sutuoktiniui nėra ant kaktos parašyta, kad būtent dėl jo kaltės iširo santuoka. Advokatai Vilniuje ar kituose miestuose turi surinkti visus įrodymus, kad laimėtų bylą, o tai ilgas, sudėtingas ir brangus procesas.

O ką daryti, jei neturite pinigų advokatams? Finansinių sunkumų turintiems žmonėms priklauso nemokama valstybės garantuota teisinė pagalba. Paprasčiau tariant, pagalbos galite kreiptis į nemokamus specialistus, kurie dažniausiai dirba prie savivaldybės. Tiesa, egzistuoja pirminė ir antrinė nemokama teisinė pagalba. Norint gauti antrinę teisinę pagalbą būtina pateikti teisingus duomenis apie savo pajamas ir turtą. Paprastesniais skyrybų atvejais advokatų gali ir neprireikti. Užtenka surašyti ieškinį teismui, kuriame bus parašyta, kad jūsų skyrybų byla bus vedama bet advokato, tačiau tokiu atveju teismai dažnai per daug nesivargina, tarkim vaiko išlaikymui standartiškai skiria 30 proc. nuo atlyginimo gaunamo į rankas, nes trūksta papildomų aplinkybių ir pan. Tad išsiversti be teisininko galima tik pačiu blogiausiu atveju,

Taigi, skyrybų procesas sudėtingas ir fiziškai, ir morališkai, todėl visada pravartu pasikonsultuoti su specialistu. Advokatai Vilniuje ar kituose miestuose išanalizavę jūsų šeimos situaciją, gali patarti, kaip visą skyrybų procesą sutvarkyti paprasčiau, kad šis gyvenimo etapas, kuo mažiau ir švelniau paliestų pačius mažiausius šeimos narius.

 

 

Rekomenduojama:
 
Sony ZS-RS70BTB magnetola NFC/BT
 
Philips 22PFS5303/12 22“ (55 cm), Full HD Ultra Slim LED, 1920 x 1080 pixels, DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2, Black
 
Navitel E500 Magnetic navigacija 8GB
 
Prestigio PFP1242DUO Grace B1 mobilus telefonas Black
 
3MK NaturalCase Huawei, Mate 10 Pro, Polypropylene, Transparent Black

About rasytojas