http://nordgain.lt/

Ar darbas buhalterijos skyriuje kelia paniką?

Kad buhalterija nekeltų panikos, rekomendacija viena – kreiptis į specialistus. Štai http://nordgain.lt/ gali profesionaliai padėti iškilus bet kokiems su buhalterija susijusiems klausimams.

O dabar papasakosime jums istoriją, iliustruojančią ne tik paties skaičių mokslo, bet ir atsakingo darbo svarbą.

Vieną kartą, seniai seniai…

Internete gausu informacijos įvairiomis temomis. Galbūt dabar, kai žmonių dėmesį pasiglemžę socialiniai tinklai, forumų reikšmė mažesnė, tačiau prieš kelerius metus juose virė diskusijos. Kai kur jos ir dabar vyksta, bet vartotojų srautas dažnai nebe toks… Ir štai vieną dieną besidomint buhalterija pavyko atrasti dešimties metų senumo diskusiją. Svetainės narių susirašinėjimas pavadintas labai paprastai – „Buhalterija“. Sukurta tema ir prašoma pagalbos.

Viskas būtų gerai, bet situacija keistoka. Įsidarbino žmogus įmonėje buhalteriu. Kaip pavyko suprasti iš nerišlaus aprašymo, buhalterija įmonėje apleista. Chaotiška situacija, o dar pirmos dienos naujame darbe – savaime aišku, kad gali būti streso. Tačiau viskas atrodytų normalu, jei asmuo būtų įsidarbinęs toje sferoje, kurioje ką nors susigaudo… Trumpai tariant, situacijos modelis toks: įsidarbinau buhalteriu įmonėje, kurios finansiniai reikalai netvarkingi ir bet kaip išmėtytų dokumentų yra gausybė, tačiau… aš daug ko nemoku, nežinau, kaip apskaičiuoti vieną dalyką, kaip suskaičiuoti kitą, ką reikia daryti norint atlikti tą ar aną…

Tuomet buhalterija kelia paniką. Vieni minėtos diskusijos dalyviai atvirai kritikuoja, kaip galima imtis darbo, jei jame nieko nesusigaudai, tuo labiau, kad kažkas jau pridaręs netvarkos. O kiti forumo nariai bando padėti, pateikia patarimų, pasidalija mintimis, kaip vienas ar kitas klausimas turėtų būti išsprendžiamas.

Moralas

Kaip ir daugelis istorijų, taip ir ši turi moralą. Ir ne vieną. Pirmasis: nesiimti darbo, kurio neišmanai ir kuriuo galima tik dar labiau pabloginti situaciją. Antrasis: nereikėtų apleisti įmonės buhalterijos iki tokio lygio, kai ji jau primena dilgėlių lauką.

Patarimas ir nauda

Yra ir patarimas. Jeigu rūpi, kas galėtų sutvarkyti buhalteriją, jei reikalingi patikimi specialistai, kuriems ši sritis yra puikiai pažįstama, tuomet vertėtų kreiptis į http://nordgain.lt/. Jūsų dėmesiui – penkios priežastys:

  1. Profesionalūs buhalteriai sutaupys laiko ir kaštų.
  2. Kiekvienas verslas specifinis, tad imamasi konkrečiai situacijai tinkamų sprendimų.
  3. Jūsų poreikius atitinkantys specialistų gebėjimai, kultūringas verslas.
  4. Lengvai įgyvendinami, inovatyvūs sprendimai pagal individualius pageidavimus; prisitaikymas prie įmonės vidaus politikos.
  5. Sutaupoma ne tik laiko ir pinigų, bet ir nervų.

Štai tokia penkiaguba nauda kreipiantis į buhalterijos specialistus – į tikrus savo srities profesionalus. Kaip paaiškėjo iš pastarųjų eilučių, darbas buhalterijos skyriuje gali būti nuostabus, nekelti jokios panikos ir vykti sklandžiai bei produktyviai.

 

 

 

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About rasytojas