i portugalija

Atostogauti keliose šalyse dabar itin paprasta ir pigu!

Nusprendėte suplanuoti neeilines atostogas, kurių metu lankysitės ne vienoje šalyje? Bijote, kad galbūt tam neturėsite pakankamos pinigų sumos? Dabar viskas yra gerokai paprasčiau nei manote. Skrydžiai jau nebekainuoja kelių šimtų eurų kaip anksčiau. Šiuo metu populiariausios kryptys į Portugaliją, į Italiją, į Skandinavijos šalis bei kitus kraštus pasižymi ypač mažomis lėktuvų bilietų kainomis. Viskas ko jums prireiks – didžiulės kantrybės, nes vis dėlto rasti pigiausius bilietus nebus lengva. Atostogas keliose šalyse suplanuoti bus sunkiau nei renkantis poilsį vienoje šalyje. Kiekvienoje šalyje teks apsistoti vis kitame viešbutyje, o ką jau kalbėti apie transporto paslaugas.

Pirmiausia, jeigu norite, kad viskas kainuotų kuo pigiau, tuomet reikėtų pamiršti didžiulę prabangą. Tai liečia ne tik skrydžius, bet ir apgyvendinimo paslaugas. Jums reikės rinktis pigių skrydžių bendrovių siūlomus ekonominės klasės lėktuvų bilietus. Taipogi reikėtų rinktis mažiau žvaigždučių turinčius viešbučius, nes vis dėlto – juose irgi galima pailsėti gana patogiai. Žinoma, nereikia pamiršti apgyvendinimo privačiame sektoriuje. Jis šiuo metu populiarus visame pasaulyje.

Ypač svarbu pabrėžti, kad ne visada keliautojai renkasi viešbučių numerius. Kadangi yra tokių platformų kaip AirBnB, daugelis keliautojų renkasi būtent privačių asmenų nuomojamus kambarius ar butus. Žinoma, galite išsinuomoti netgi namą ar kažkokį kitokį turistams skirtą netradicinį būstą. Geriausia tai, kad tokiose platformose nuomotis stogą virš galvos kainuoja gerokai pigiau nei apsistojant viešbučiuose. Tai yra vienas pagrindinių būdų sutaupyti pinigų.

Kas liečia kitus taupymo būdus, taip pat reikia atsižvelgti į kiekvienoje šalyje esantį viešąjį transportą. Ne kiekvienoje šalyje taksi paslaugos yra brangios. Kitose šalys netgi autobusu keliauti galima gana pigiai. Tad, prieš planuodami atostogas keliones šalyse, būtinai pasidomėkite kokiu būdu būtų galima sutaupyti naudojantis transporto paslaugomis. Dauguma kelionių tinklalapių pateikia informaciją ką rinktis būtų geriausia, tad būtinai tuo pasidomėkite.

Kalbant apie keliones po Europą, geriausia tai, kad kiekvienoje šalyje galima rasti pigių skrydžių bendroves. Jums reikia rinktis būtent jas. Sutaupyti galima paprastai – užtenka pasižiūrėti į bendrovės skrydžių grafiką ir tuomet liks tik išsirinkti pigiausią skrydžio dieną.

Rekomenduojama:
 
USB-C Charge Cable 2m
 
Daugiafunkcinis įrenginys Xerox WorkCentre 3025V_NI
 
Dell Inspiron 15 3576 15.6“FHD/i3-7020U/4GB/1TB/Radeon520 2GB/Win10/ENG RU/Black nešiojamas kompiuteris
 
Innova Glamorous Oil Gloss Spindesio suteikiantis plaukų aliejus, 75ml
 
Gorenje G640X dujinė kaitlentė

About Unseen