Ausinių pasirinkimas priklauso nuo poreikių, o kokybę užtikrina ne pati žemiausia rinkoje kaina

sennheiser ausinesAusinių pasirinkimas jau nebe pirmus metus yra diskusijų klausimas. Tačiau kiek žmonių, tiek ir nuomonių, ir kurios ausinės yra geros ir kokybiškos, niekada nebus vienareikšmio atsakymo. Vieni mėgsta mini, kitiems labiausiai patinka dedamos ant ausų milžiniškos, o tretiesiems – puikiai garsą izoliuojančios ir tampriai ausis apgaubiančios ausinės Sennheiser. Jas galima rinktis keturių tipų – tvirtinamas virš ausų, dedamas ant ausų arba įstatomas į ausies kanalą arba tiesiai į pačia ausis. Visos jos skiriasi dydžiu ir funkcionalumu. Bet kokiu atveju, jos suteikia galimybių klausytis kokybiškos muzikos neerzinant kaimynų ir aplinkinių, kitiems netrukdant ir išgaunant patį kokybiškiausią bei švariausią garsą.

Kuo ypatingos belaidės?
Šiuolaikinės technologijos siūlo rinktis modernias ir labai patrauklias ausines. Vienos jų – tai belaidės. Jos suteikia galimybę muzikos klausytis esant atokiau nuo garsą skleidžiančio įrenginio, nesvarbu, ar tai muzikos centras, ar televizorius, ar išmanusis įrenginys, ar bet kas kitkas. Garsas į ausines perduodamas net keliais būdais, iš kurių populiariausi yra infraraudonieji spinduliai, radijo dažnis arba BlueTooth ryšys.

Skiriasi ir atstumai, kuriais veikia belaidės ausinės. Infraraudonųjų spindulių ausinukes dėvėti turėsite toje pačioje patalpoje, kurioje yra pastatytas ir siųstuvas. Jei garsas perduodamas radijo dažniu, galima būti nutolus ir gerokai toliau nuo įrenginio, skleidžiančio garsą, tačiau garso kokybė bus kiek prastesnė. Taigi lieka rinktis, ar svarbu judėjimo laisvė, ar labai aukštos kokybės ir raiškos garsas. Jei belaidės ausinės yra skirtos naudoti su BlueTooth‘u, su pastaruoju turi būti suderinamas ir įrenginys.

Kokybė vs. kaina
Seniai visiems aiški ir žinoma tiesa – gerai ir pigu dažniausia nebūna. Taigi norėdami patikimo ir kokybiško daikto, jam sutaupykite ne per didelę, tačiau ir ne per mažą sumą. Kiek galite skirti ausinėms, atsakysite tik jūs pats, tačiau jei esate melomanas, žinokite, kad pigios ausinės tik išdarkys garsą ir jas jau vos po kelių mėnesių naudojimo teks pakeisti naujomis. Kokybiškiausios ausinės Senheiser turi ir ilgalaikes garantijas – ilgalaikė ar bent jau ilgesnė nei kitų prekių garantija dažniausiai ir parodo, kad daiktas nėra vienadienis.

Rekomenduojama:
 
Acer Aspire 3 A315-41 Black, 15.6 “, Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt, AMD, Ryzen 5 2500U, 8 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Radeon Vega8 Mobile Graphics, No Optical drive, Windows 10 Home, 802.11 ac/a/b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language En
 
Toshiba Canvio Basics 2.5 1TB HDD Black USB 3.0
 
Kingston SSDNow UV500 240 GB, SSD form factor 2.5“, SSD interface SATA, Write speed 500 MB/s, Read speed 520 MB/s
 
Lexibook BTL710 Decotech BT kolonėlė
 
Acer Aspire 3 A315-51 Black, 15.6 “, Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, SSD 128 GB, Intel HD, No Optical drive, Windows 10 Home, 802.11 ac/a/b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English, Warranty 24 month(s)

About admin