Automobilių nuoma įvairioms šventėms

automobiliu nuomaVasara dovanoja ne tik saulę, šilumą, tačiau ir įvairias pramogas, tuo pačiu papildydama įvairių įmonių biudžetus padidėjusiomis įplaukomis. Gatvės prekeiviams, kavinėms, barams – vasara – bene pagrindinis pajamų šaltinis.

Be to, šiltuoju laiku pagausėja įvairių švenčių: gimtadieniai gamtoje, įmonės vakarėliai, vestuvės, krikštynos ir kitos iškilios progos, kurių metu daugelis neapsieina be papildomų paslaugų, tokių, kaip švenčių organizavimas, dovanos ar automobilių nuoma.

Pastaroji pelninga visais metų laikais, tačiau vasarą ypač suaktyvėja, nes automobiliai nuomojami ne tik miesto svečiams, tačiau ir įvairių švenčių dalyviams.
Žinoma, galima vykti ir nuosavu automobiliu, tačiau nesinori papildomais rūpesčiais apkrauti draugų ar pažįstamų, o ir patiems norisi atsipalaiduoti, negalvojant, kada kuris svetys užsinorės namo.

Be to, neretai pasitaiko, jog, jei vairuotoją surasti ir pavyksta, bet norimo automobilio – ne. Todėl automobilių nuoma tampa puikia išeitimi, jei šventė didesnė.
Į įvairius gimtadienius, įmonės vakarėlius, krikštynas ar net vestuves, smagu vykti nuomojamu autobusu, mažesniu autobusiuku, limuzinu. Tokiu būdu visi svečiai būna kartu ir kelionė ne tik neprailgsta, tačiau praeina labai smagiai.

Be to, nereikia rūpintis ar visi sutilps, nes automobilių nuoma siūlo įvairios talpos automobilius. O užsisakius dar ir vairuotojo paslaugas, nereikės ieškoti už vairavimą atsakingo žmogaus. Automobiliai ne tik talpūs, tačiau ir patogūs: juose įrengtos patogios atramos, kondicionieriai. Taip pat gali būti mini baras ar televizorius.
Jei netenkina kelionė viena didesne transporto priemone, visada galima nuomotis kelis mažesnius automobilius. Šį nuomos būdą ypač pamėgę vestuvininkai. Paprastai pasirinkti automobiliai dera prie bendros vestuvių temos. Suderinus su juos nuomojančia įmone, automobiliai gali būti puošiami pasirinktomis gėlėmis, kaspinais ar kitomis dekoracijomis.

Be kita ko, nederėtų pamiršti, jog nuomojantis automobilį ar automobilius šiltuoju sezonu, reikėtų juos užsakyti kuo anksčiau, nes gali būti, jog pasirinkta transporto priemonė, ypač, jei ji išskirtinė, jau gali būti išnuomota.

Taip pat ne ką mažiau svarbu perskaityti visas sutartyje nurodytas sąlygas ir jų laikytis. Pasitaiko, jog neišsiaiškinti nesklandumai sugadina šventinę nuotaiką.

Rekomenduojama:
 
Amazonas Silk Traveller ocean (blue-blue) Travel Hammock, 220×140 cm, 150 kg
 
Lenovo IdeaPad Legion Y720 i7-7700HQ/8GB/128GB SSD+2TB HDD/NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB DOS Black Nešiojamas kompiuteris
 
BISSET BSBE13RISX03BX
 
Viamare SUP Paddle, Alu/Carbon, 180-220 cm
 
Amazonas Barbados papaya Double Hammock, 230×150 cm, 200 kg

About rasytojas