Automobilių nuoma įvairioms šventėms

automobiliu nuomaVasara dovanoja ne tik saulę, šilumą, tačiau ir įvairias pramogas, tuo pačiu papildydama įvairių įmonių biudžetus padidėjusiomis įplaukomis. Gatvės prekeiviams, kavinėms, barams – vasara – bene pagrindinis pajamų šaltinis.

Be to, šiltuoju laiku pagausėja įvairių švenčių: gimtadieniai gamtoje, įmonės vakarėliai, vestuvės, krikštynos ir kitos iškilios progos, kurių metu daugelis neapsieina be papildomų paslaugų, tokių, kaip švenčių organizavimas, dovanos ar automobilių nuoma.

Pastaroji pelninga visais metų laikais, tačiau vasarą ypač suaktyvėja, nes automobiliai nuomojami ne tik miesto svečiams, tačiau ir įvairių švenčių dalyviams.
Žinoma, galima vykti ir nuosavu automobiliu, tačiau nesinori papildomais rūpesčiais apkrauti draugų ar pažįstamų, o ir patiems norisi atsipalaiduoti, negalvojant, kada kuris svetys užsinorės namo.

Be to, neretai pasitaiko, jog, jei vairuotoją surasti ir pavyksta, bet norimo automobilio – ne. Todėl automobilių nuoma tampa puikia išeitimi, jei šventė didesnė.
Į įvairius gimtadienius, įmonės vakarėlius, krikštynas ar net vestuves, smagu vykti nuomojamu autobusu, mažesniu autobusiuku, limuzinu. Tokiu būdu visi svečiai būna kartu ir kelionė ne tik neprailgsta, tačiau praeina labai smagiai.

Be to, nereikia rūpintis ar visi sutilps, nes automobilių nuoma siūlo įvairios talpos automobilius. O užsisakius dar ir vairuotojo paslaugas, nereikės ieškoti už vairavimą atsakingo žmogaus. Automobiliai ne tik talpūs, tačiau ir patogūs: juose įrengtos patogios atramos, kondicionieriai. Taip pat gali būti mini baras ar televizorius.
Jei netenkina kelionė viena didesne transporto priemone, visada galima nuomotis kelis mažesnius automobilius. Šį nuomos būdą ypač pamėgę vestuvininkai. Paprastai pasirinkti automobiliai dera prie bendros vestuvių temos. Suderinus su juos nuomojančia įmone, automobiliai gali būti puošiami pasirinktomis gėlėmis, kaspinais ar kitomis dekoracijomis.

Be kita ko, nederėtų pamiršti, jog nuomojantis automobilį ar automobilius šiltuoju sezonu, reikėtų juos užsakyti kuo anksčiau, nes gali būti, jog pasirinkta transporto priemonė, ypač, jei ji išskirtinė, jau gali būti išnuomota.

Taip pat ne ką mažiau svarbu perskaityti visas sutartyje nurodytas sąlygas ir jų laikytis. Pasitaiko, jog neišsiaiškinti nesklandumai sugadina šventinę nuotaiką.

Rekomenduojama:
 
Toner SafePrint black | 1500pgs | Samsung MLT-D101S | ML-2160/2165, SCX-3405
 
HP 800 G1 SFF I5-4570 16GB 240SSD+2TB GTX1050 3GB DVD WIN7Pro
 
EF-BT580PBEGWW Samsung Galaxy Tab A 10.1“ dėklas Black
 
Sony E 18-135mm F3.5-5.6 OSS
 
Qoltec BT wireless stereo headphone + microphone | FM | TF | Black

About rasytojas