Baidarių nuoma – puiki pramoga visai šeimai

baidarių nuomaNorite puikiai praleisti laiką su visa savo šeima? Tuomet geriausia proga tai padaryti būtų per vasaros atostogas – kartu su šeima keliaukite į Žemaitiją, kadangi ten galėsite smagiai pasiplaukioti baidarėmis už tikrai prieinamą kainą.

Baidarės Žemaitijoje tokios populiarios, nes čia yra tikrai nuostabių upių, kuriomis plaukioti gali ir patyrę baidarininkai, ir visiškai žali, pirmą kartą plaukiantys poilsiautojai. Baidarės Žemaitijoje populiarios ir tarp jaunimo, ir tarp vidutinio amžiaus žmonių, kadangi čia yra stovyklaviečių visai šeimai, tačiau taip pat nemažai gyvenviečių yra pritaikytų renginiams, vakarėliams – taigi, jūs galite planuoti vieną kartą čia atvykti su šeima, o kitą kartą su draugais. Abejais atvejais turėtų būti labai smagu.

Viena iš įspūdingiausių upių, pasižyminčių gražiais šlaitais, giliais slėniais, nuostabiai žaliuojančiais ąžuolais – Jūra. Tai tikrai nuostabi upė, kurioje jūs galėsite pasidžiaugti ryšiu su gamta. Jeigu mėgstate aštrius pojūčius, tuomet jums baidarių specialistai gali parinkti maršrutą su labai smagiais ir aštriais vingiais, nuolydžiais, taip pat ir slenksčiais.

Nors Jūra yra puikiai pritaikyti pritaikyta daug nuotykių mėgstantiems poilsiautojams, visgi, čia yra ir puikių maršrutų naujiems keliautojams. Jūs galite pasirinkti vienos dienos, dviejų dienų, trijų dienų, net gi ir penkių dienų maršrutą – po kelionės baigimo, kiekvieną dieną nuomotojai jus paims ir nuveš į stovyklavietę, o ten galėsite patogiai ir smagiai pailsėti.

Internete dabar galite peržiūrėti, kokios baidarės Žemaitijoje yra populiariausios. Taip pat rasite Akmenos, Jūros ir kitų Žemaitijos upių aprašymus su visomis svarbiausiomis detalėmis. Ten yra ir kiekvieno populiaraus maršruto aprašymai, tačiau jeigu norite kažko ypatingesnio, tuomet baidarių Žemaitijoje nuomotojai sukurs maršrutą tik pagal jūsų pageidavimus.

Interneto tinklapyje rasite ir daug nuotraukų, tad turėsite galimybę pamatyti, kaip plaukiojimas baidarėmis Žemaitijoje atrodo skirtingais metų laikais. Tai tikrai puiki galimybė iš karto išsirinkti norimą maršrutą ir gerai pasiruošti kelionei. Linkime sėkmės plaukiant baidarėmis ir tikimės, jog užsuksite į Žemaitiją dar ne kartą.

Rekomenduojama:
 
Acer Aspire 3 A315-41 Black, 15.6 “, Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt, AMD, Ryzen 5 2500U, 8 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Radeon Vega8 Mobile Graphics, No Optical drive, Windows 10 Home, 802.11 ac/a/b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language En
 
Toshiba Canvio Basics 2.5 1TB HDD Black USB 3.0
 
Kingston SSDNow UV500 240 GB, SSD form factor 2.5“, SSD interface SATA, Write speed 500 MB/s, Read speed 520 MB/s
 
Lexibook BTL710 Decotech BT kolonėlė
 
Acer Aspire 3 A315-51 Black, 15.6 “, Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, SSD 128 GB, Intel HD, No Optical drive, Windows 10 Home, 802.11 ac/a/b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English, Warranty 24 month(s)

About admin