Besirenkant maudymosi kostiumėlį…

dvieju daliu maudymukasĮ madą sugrįžta vientisi maudymosi kostiumėliai – tai akivaizdu pažvelgus į pavasario-vasaros kolekcijas ir stilistų rekomendacijas. Todėl merginoms iškyla klausimas ką pasirinkti – pasiduoti mados srovei ir rinktis vientisus maudymukus ar išlikti ištikimoms dviejų dalių maudymosi kostiumėliams?

Stereotipai

„Vyresnės ir apkūnios renkasi vientisus – tai natūralu, bet kai jaunos, gražios pasislepia po bobišku vientisu maudymosi kostiumu… tai nesuprantama“ – niurzga apie maudymosi kostiumėlius paklaustas Tadas. Jam pritaria Aurelijus, teigdamas, jog įprasta su vientisu maudymosi kostiumėliu matyti vyresnės moteris, nėščiasias bei apkūnias merginas.

maudymosi kostiumelisToks stereotipas gajus ir tarp merginų.  Tačiau išties besidominčios mada ir teigia, jog tai nereiškia, jog vientiso maudymosi kostiumėlio negali vilkėti liekna mergina. Kaip tik vientisi maudymukai gali suteikti figūrai daugiau elegancijos ir seksualumo. Viskas priklauso ne nuo to, koks yra maudymukas, o kaip jis dera tam tikram figūros tipui, koks yra merginos gyvenimo būdas ir pasirinkimas.

Skirtingos funkcijos

Į paplūdimį traukiančios  vien dėl saulės vonių, nori įdegti kuo lygiau, tad dažnai renkasi moterų paplūdimius, kur galima visiškai išsinerti iš drabužėlių. Tad tokiu atveju apskritai nesvarbus maudymosi kostiumėlis. Tuo tarpu traukiant į pajūrį ne tik pasideginti, o ir papramogauti, pavyzdžiui, pažaisti paplūdimio tinklinį, futbolą, ar tiesiog pažaisti kamuoliu, statyti smėlio pilis ir pan. – itin tinka vientisas kostiumėlis, kuris gali būti ne itin atviras, tačiau leidžia jaustis patogiai.

Apkūnesnėms moterims

Nors stereotipiškai priimta, jog apkūnesnės merginos turėtų rinktis vientisus maudymosi kostiumėlius, tačiau iš tikro tai nėra taisyklė, kurios privalu laikytis. Nors pilnesnėms merginoms itin sunku išsirinkti maudynių aprangą, tačiau nereikia griebtis vientiso, kaip išsigelbėjimo. Renkantis maudymosi kostiumėlį pagal figūros tipą puikiai galima išsisukti ir su atskirų dalių kostiumėliu. Tereikia rinktis griežtai pagal savo figūros tipą.

Rekomenduojama:
 
Integral micro SDHC/SDXC for Action Camera Card (tested with GoPro), 64GB
 
HP 800 G1 SFF I5-4570 16GB 240SSD+500GB DVD WIN10Pro
 
HP 600 G1 MT I5-4570 16GB 120SSD+1TB DVD WIN10Pro
 
Canon EOS 3000D 18-55mm F/3.5-5.6 III
 
Privatumo filtras Dicota Secret 2-Way Lenovo ThinkPad X1 Yoga

About admin