http://www.apskaitos-paslaugos.eu

Buhalterinė apskaitos stebuklai.

Arba kas ta buhalterinė apskaita?

Daugeliui iš mūsų toks terminas yra nežinomas, ir tiesą pasakius, net nerūpi, bet jeigu šnekant paprastai ir atvirai tai turėtų rūpėti, nes tai yra toks procesas ir terminas, kurį mes atliekame kiekvieną dieną, ir esame glaudžiai su tuo susiję.
Sakote negali būti, kaip gi mes čia jau susiję, kai net nesame buhalteriai ir niekada net nesiruošiam jais būti. O gi čia jau ir bus tokia vieša paslaptis, apie kurią visi žino, bet niekas normaliai nesupranta, ir nešneka. Mes kiekvieną dieną esame buhalteriai, skaičiuojame ir planuojame, žiūrime savo išlaidas ir įplaukas, skaičiuojame, ar mums užteks pinigėlių iki mėnesio pabaigos, ar užteks pinigų iki ateinančios algos. Manau, kad daugelis, jeigu ne kiekvienas esame skolingi bankams, šilumos ir vandens tinklams, elektros tinklams, ir dar gyvo velnio institucijoms, kurios nieko kito ir nesiruošia daryti, kaip mums išstatinėti sąskaitas, o jeigu jų neapmokėsime, tai greičiausiai arba teks bendrauti su antstoliu, arba teks keliauti į teismą, kur tikrai niekas nepaglostys už tai, kad pavėlavome mokėti, arba visai nemokame nieko, toks jau šių dienų tas pasaulis, kai niekam žmogus neįdomus, svaru tik jo pinigai. O jeigu rimtai, nebe nuklyskime į lankas, o pratęskime pokalbį apie tai, kad mes kiekvienas iš Jūsų esame buhalteriai, kurie kiekvieną dieną darome buhalterinę apskaitą, skaičiuojame, planuoja, ir sudedame visas savo pajamas, o tada jau bandome atimti savo išlaidas, kad galėtumėme suskaičiuoti, ar mums tikrai užteks tų pinigų iki kiekvieno mėnesio.
Vat kaip gaunasi, kad kiekvienas iš mūsų esame buhalteriai, ir tokius sunkius bet tuo pačiu ir paprastus veiksmus, kaip pinigų srauto skaičiavimas, savo finansinių balansų sudarymo. Mes kiekvieną dieną skaičiuojame savo pinigus, nes tiesiog yra neįmanoma gyventi be pinigų skaičiavimo ir planavimo, nebent Jūs esate ypač turtingi, ir galite sau leisti neskaičiuoti pinigų. Buhalterinė apskaita yra aplinkui mus ir tiesiog niekur nuo to nepabėgsite niekaip. Tad būkime buhalteriai ir skaičiuokime savo išlaidas kiekvieną dieną.

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About seowebs