Darbo batai – kiekvienam lietuviškam sezonui

darbo bataiKiekvienas metų laikas žmonėms dirbantiems lauke dovanoja naujus iššūkius. Išties, lietuviškas klimatas yra gana nepastovus. Būna, jog per metus mes pergyvename net 60 laipsnių variacijas. Tikrai esame labai užsigrūdinę. Ypač gerai, kai nuo šalčio galime pasislėpti namuose, o nuo karščio po medžio šešėlių. Tačiau nepriklausomai koks darbas, žmonės privalo dirbti. Sėdintiems biure jokių problemų nekyla. Tačiau kokia apranga reikalinga žmonėms, kurie dirba lauke fizinį darbą. Netinkami rūbai gali būti tiek nelaimingų atsitikimų, tiek pablogėjusios sveikatos šaltinis.

Kuomet šaltis spaudžia nosytę…

Lietuvos klimato atšilimas niekaip nepasiekia. Žiemą galime sulaukti net iki minus trisdešimt. Štai kelio darbuotojams ir statybininkams tai nėra labai geros žinios. Gera apranga padės sulaikyti kūno šilumą. Kiekvienas žino, kad visa šiluma dažniausiai išeina per galūnes, tad būtina tinkamai pasirūpinti kojomis ir rankomis. Specialios pirštinės ir darbo batai padės nesušalti. Gaminami iš specialios medžiagos jie užtikrins, kad šiluma ne tik ilgai laikysis, bet ir jokiu neperšlaps. Tad galėsite drąsiai dirbti ir kuomet lauke sninga ir lyja.

Saulytė svilina

Specialūs darbo batai yra reikalingi ir karštuoju sezonu. Pasirinkimas labai platus. Žinoma, galbūt nėra laibai ekonomiška juos pirkti kiekvienam sezonui, tačiau kuomet jau tokios sąlygos – kitos išeitis paprasčiausiai nebelieka. Darbo batai: vasarai ir pavasariui taip pat skiriasi. Rodos, oras yra gana panašus, tačiau karštuoju sezonu su tais pačiais batais gali būti per karštą. Tad labiau rekomenduotini sandalai, kurie turi gerą vėdinimo sistemą. Taip kojos nešus. O nieko nėra blogiau, kai sušutusios kojos sušlampa nuo prakaito. Taip galima susirgti gripu, tad atsargiai.

Kontrastas – geriausia išeitis

Darbo batai skiriasi pagal sezoną kaip ir visa kita kūno apranga. Tinkamą išsirinktus neteks šalti per žiemos šalčius arba kaisti per vasaros dienas. Tinkama apranga sukelia tinkamas darbo sąlygas. Taip žmogus būna pasiruošęs tinkamai atlikti savo pareigas. Juk taip sunku dirbti, kuomet per karštą, o jau nekalbame apie tai, kuomet šaltis spaudžia raumenis. Problema, kad darbininkai dėl karščio labai dažnai išsirengia. Taip kyla grėsmė susižeisti. Kad taip nenutiktų turite pasirūpinti tinkama darbo apranga. Tegul darbas būna kokybiškas, kaip ir darbo apranga.

Rekomenduojama:
 
Samsung Galaxy S6 edge SM-G925F auksinis išmanusis telefonas
 
Samsung Galaxy S7 edge SM-G935F juodas išmanusis telefonas
 
Samsung Galaxy S7 edge SM-G935F mėlynas išmanusis telefonas
 
Logitech M335 pelė
 
LG 24BK750Y-B 23.8 “, FHD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, LCD, IPS, 5 ms, 250 cd/m², Black, Power Cord

About protektus