elektornines cigaretes
IT ir technologijos,  Įvairūs,  Paslaugos,  Patarimai,  Pirkiniai,  Sveikata,  Verslas

Elektroninės cigaretės: kodėl apie jas kartais atsiliepiama blogai?

elektornines cigaretesElektronines cigaretes šiuo metu išbando vis daugiau žmonių, tiek jaunų, tiek ir solidaus amžiaus. Pastebima, kad šių produktų kainos po naujų metų yra kaip reikiant nukritusios, todėl dabar yra pats tinkamiausias laikas pasinaudoti šių cigarečių privalumais, nes išlaidų tikrai nepatirsite labai daug. Jas pirkti galite internetu arba specialiose parduotuvėse, o jų kiekviename mieste rasite tikrai ne vieną. Susidomėjimas el. cigaretėmis nuolatos didėja ir visai ne be reikalo, nes su šiais įprastų rūkalų pakaitalais galima išvengti didelės žalos organizmui bei tuo pačiu apkarpyti ir taip erzinantį rūkalams skiriamą biudžetą.

Aišku, jums teko naujienų portaluose skaityti kaip neva šios cigaretės žaloja žmogaus organizmą, tačiau ar pastebėjote, kad naujienų portalai nerašo kokią žalą daro įprasti tabako gaminiai? Kodėl apie tai niekas nekalba? Paprasčiausiai, didžiosioms tabako gaminių bendrovėms nėra paranku, jog apie jų kuriamus „produktus“ būtų atsiliepiama blogai, nes tai sužlugdytų visą verslą. Faktas, kad didžiausios įplaukos į valstybės biudžetą eina būtent iš įprastų rūkalų, tad paprastų cigarečių atsisakymas būtų ne itin naudingas ir valstybei. Elektroninės cigaretės yra daug naudingesnės užkietėjusiems rūkaliams, tad jokiu būdu netikėkite tuo kas rašoma – ne viskas yra tiesa.

Aišku, kad el. cigarečių išskiriami vandens garai yra kenksmingi, tačiau turite žinoti, kad jie kenkia mažiau nei dūmai iš įprastų cigarečių. Kalbant apie žalą organizmui, tai galime palyginti paprastas situacijas – rūkant elektroninę cigaretę viešoje vietoje, jūs nekenkiate aplinkiniams, o ar tą patį teigti galėtume apie tabako gaminius? Štai vienas niuansas ir išlindo. El. cigaretės kenkia tik nikotinu – jis kelia nepriklausomybę, daro žalą smegenų veiklai ir t.t., o visos kitos medžiagos išsiskiria tik labai mažais kiekiais, kurie anot ekspertų, yra nelabai kenksmingi. Tabako gaminiai išskiria nikotiną, dervas, smalkes ir kitas toksines medžiagas gana nemažais kiekiais, tad vėl gi – kuri cigaretė labiau žalinga?

Paprasčiausiai, spaudoje turėtumėte domėtis būtent pačiu veikimu t.y. kalbame apie elektronines cigaretes. Žinant kaip jos veikia, nesunkiai galima padaryti išvadas ar jos labiau kenkia. Yra įvairių mokslinių straipsnių, kuriuose yra patvirtinama, jog šios cigaretės žmogaus organizmui daro mažesnę žalą nei tabako gaminiai.