Pirkiniai,  Sveikata

Elektroninės cigaretės

Esate nemažai girdėję apie elektronines cigaretes? Nežinote ar verta jas išbandyti? Kiekvienas rūkorius, kuriam yra svarbi jo sveikata, turi pasidomėti šiomis naujausiomis technologijomis, kurios ne tik padeda sutaupyti daug pinigų, bet ir leidžia neapsunkinti savo plaučių didesniais kenksmingų medžiagų kiekiais. Šių cigarečių naudojimas yra paplitęs ne tik jaunimo tarpe, bet ir tarp brandaus amžiaus žmonių, o jų naudojimas šiuo metu Lietuvoje dar nėra ribojamas. Žinoma, apie kiekvieną naujovę dažnai sklando nemažai gandų, tačiau nereikia visko priimti kaip tiesos, nes išimčių ir paaiškinimų visada bus.

Elektroninės cigaretės yra puikus būdas rūkaliams mažiau kenkti savo sveikatai. Rūkydami jas, žmonės tiesiog sumažina kenksmingų medžiagų pateikimo kiekį tiek į plaučius, tiek ir visą organizmą. Jų žala organizmui yra kur kas mažesnė, o kai kurie net gi teigia, jog jos apskritai yra nekenksmingos. Aišku, tiesą žino tik ekspertai ir žmonės, kurie yra iki galo ištyrę šiuos gaminius, tačiau visame pasaulyje šios cigaretės yra pripažintos kaip kenkiančios mažiau negu įprastos cigaretės iš tabako.

Kas liečia šių cigarečių kainą, tai galima matyti akivaizdų skirtumą – jos įsigijimui išleisite tik tiek, kiek išleidžiate įprastiems rūkalams per mėnesį. Elektroninė cigaretė yra daugkartinio naudojimo, todėl dabar galite suprasti kodėl ją įsigyti yra finansiškai naudinga – jos papildymai per mėnesį atsieis tik apie 20 – 30lt, tad skirtumas taupumo atveju akivaizdžiai matomas. Kas liečia pačius užpildymus, tai turite žinoti, jog tai yra paprasčiausias skystis, kuris naudojasi rūkymo metu – panašiai kaip surūkomas tabakas, tik čia jis yra skysto pavidalo buteliukuose. Verta žinoti tai, kad rūkantys elektroninę cigaretę gali mėgauti įvairiais dūmų aromatais t.y. tam tikri skysčiai gali būti įvairių skonių, todėl vėl gi – pasirinkimo atveju galite džiaugtis puikiu pirkiniu, kuris rūkymą pavers malonesniu procesu.

Perkant elektronines cigaretes, turite dairytis tik į kokybiškus gaminius, todėl čia reikėtų geriau apžvelgti jums siūlomų gamintojų produktus. Įprastai už elektroninę cigaretę, kuri būtų kokybiška, turėtumėte sumokėti tarp 200 – 300 litų, tačiau žinoma – galite dairytis ir į kitus gaminius, kurie yra daug pigesni.

Jeigu vis dar dvejojate šiuo pirkiniu ir manote, jog galite likti nepatenkinti juo, tai tokiu atveju siūlytume įsigyti vienkartinę elektroninę cigaretę, kurios dėka, sužinotumėte ar apskritai tokių gaminių naudojimas jums būtų priimtinas. Vienkartinių elektroninių cigarečių kaina yra itin maža ir nesiekia net 20lt, tad jeigu dvejojate, pirmiausia išbandykite, o po to jau galėsite spręsti ar verta mesti įprastus rūkalus visam laikui.