El cigaretės
Sveikata

Elektroninių cigarečių su LED priedėliu esminiai privalumai

Elektroninės cigaretės išsiskiria milžiniška skirtingos pasiūlos gausa, leidžiančia kiekvienam išsirinkti asmeniškai labiausiai patinkantį variantą. Didelę pasiūlą šių cigarečių gamintojams siūlyti leidžia faktas, jog elektroninės cigaretės turi ne vieną išskirtinį privalumą, pagal kuriuos ir galima kurti pasiūlą. Būtent į šiuos – esminius e-cigarečių privalumus, šiandien ir apžvelgsime.

Mažesnė žala žmogaus organizmui
Be jokių dvejonių esminiu elektroninių cigarečių privalumu galime įvardinti tai, jog tokio tipo cigaretės žmogui kenkia žymiai mažiau už bet kokias įprastas cigaretes. Tai konstatuoti leidžia faktas, jog elektroninės cigaretės yra pildomos universaliu nikotino skysčiu, kuriame esančio nikotino kiekį žmogus gali pasirinkti pats. Taip, jei žmogui absoliučiai nerūpi jo sveikata – jis gali rinktis nikotino skystį, kurio sudėtyje yra maksimalus nikotino kiekis. Vis dėlto, yra alternatyva ir tiems, kurie nori rūkyti per daug neaukodami savo organizmo arba nori pamažu atsikratyti priklausomybės nuo nikotino, ką padaryti leidžia minimalų nikotino kiekį savo sudėtyje turintis nikotino skystis.

Elektroninės cigaretės – pigesnio rūkymo garantas
Nors daugeliui žmonių ir atrodo kitaip, bet realybė yra tokia, jog naudojant elektronines cigaretes žmonės išleidžia mažiau. Taip, elektroninių cigarečių kainos, lyginant su tuo, kiek tektų investuoti į vieną cigarečių pakelį, yra bent keletų ar net daugiau nei dešimtimi kartų didesnės. Vis dėlto, šį kartą esmė yra ne kainoje, o pasirinktos rūkymo priemonės tarnavimo laikotarpyje. Įprastą cigarečių pakelį rūkantis žmogus gali sunaudoti net ir per keletą dešimčių minučių, kai tuo tarpu elektronines cigaretes, net ir labai efektyviai rūkant, galima naudoti net ir keletą mėnesių, kas puikiai atspindi tai, kodėl naudojantis elektroninėmis cigaretėmis galima sutaupyti pakankamai didelį lėšų kiekį.