Faneruotos vidaus durys – unikalus durų pasirinkimas būstui

vidaus durysNatūralaus medžio durys per brangios? Ieškote ne tokio prabangaus, bet stilingo sprendimo savo būstui? Neverta nerimauti, kadangi pasirinkimas yra, tai – faneruotos vidaus durys. Jos pasižymi unikaliais privalumais ir yra lengvai gaminamos profesionalų visoje Lietuvoje. Jei ieškote modernaus, bet ne brangaus sprendimo, šios durys yra kaip tik Jums. Tačiau apie viską nuo pradžių…

Durų pasirinkimas šiandien yra platus, todėl itin svarbu išsirinkti tinkamas duris, dėl kurių vėliau nereikės gailėtis. Jos gali būti įprastos medinės, faneruotos ar laminuotos. Kiekvienas tipas pasižymi savo kaina, išskirtinumu bei funkcionalumu, tad svarbu susipažinti su pasiūla prieš atliekant galutinį sprendimą. Faneruotos durys yra tarpinis sprendimas tarp įprastų medinių bei pigesnių laminuotų durų. Jos nėra brangios, tačiau atlieka savo paskirtį puikiai – suteikia būstui modernumo bei funkcionalumo, itin ilgai tarnauja bei nereikalauja išskirtinės priežiūros.

Kaina, žinoma, yra vienas iš svarbiausių pasirinkimo kriterijų, tačiau reikia atkreipti dėmesį ir į kitas smulkmenas, kurios tik iš pirmo žvilgsnio atrodo nereikšmingos. Tai estetinė durų išvaizda, jų ilgaamžiškumas, pasirinkimo įvairovė ir net gaminimo ypatumai. Faneruotos vidaus durys – tai durys, kurios paviršius yra padengiamas įvairių rūšių medienos lukštu. Tai gali būti ąžuolo, uosio, beržo, klevo ir kitos medienos paviršius. Toks faneravimas durims suteikia išskirtinį medžio įvaizdį, o visam interjerui savitą stilių. Tokio tipo durys pasižymi ne vien estetinio grožio ypatumais, bet ir ilgaamžiškumu.

Visgi, ne vien pagirti galima tokio tipo duris. Faneravimas yra mažiau ekologiškas, kadangi lukšto klijavimui naudojami tam tikri klijai. Jų svoris nėra mažesnis už įprastų medinių durų svorį, kadangi jos yra su klijuotu medienos užpildu. Galima šio tipo duris padaryti ir lengvesnes – tam tereikia parinkti kitokį, neretai ir pigesnį, korio užpildą. Taip pat faneruotos vidaus durys yra šiek tiek sunkiau prižiūrimos. Dėl šių visų savybių tokios durys pakankamai retai daromos pagal individualius užsakymus. Didžioji dalis jų gamybos yra standartizuota.

Taigi, jei ieškoti modernaus ir stilingo, kokybiško, bet nebrandaus durų sprendimo, faneruotos durys yra kaip tik Jums.

 

 

Rekomenduojama:
 
Hitachi Refrigerator R-BG410PRU6X (GS) Free standing, Combi, Height 190 cm, A++, No Frost system, Fridge net capacity 215 L, Freezer net capacity 105 L, Display, 41 dB, Silver Glass
 
Orient FQC0S00BA0
 
Spausdintuvas HP Pro M501dn
 
Unold Coffee Machine to go 28310 Coffee maker type Drip, 400 W, White/brown
 
WD WDBYNN0010BBL-WESN 1TB 2.5“ HDD diskas Blue

About rasytojas