Greitieji kreditai: imti ar neimti?

greitieji kreditaiTurbūt nesuklysime sakydami, kad greitieji kreditai yra vienas populiariausių skolinimosi būdų. Tokį populiarumą lemia gana paprastos kredito suteikimo sąlygos, juk tereikia būti pastovias pajamas gaunančiu ir švarią kredito istoriją turinčiu pilnamečiu. Be to, mintis apie greitus pinigus vilioja tikrai ne vieną. Visgi, greitųjų kreditų privalumus kartas nuo karto aptemdo visuomenėje pasirodžiusios naujienos, kad lengva ranka paimta paskola sukelia išties milžiniškus finansinius sunkumus. Kita vertus, apie tai, kaip greitieji kreditai padėjo žmonėms, mažai kam įdomu, juk blogos naujienos visada įdomesnės ir sulaukia daugiau populiarumo. Taigi, kada greiti pinigai gali pasitarnauti, o kada pakišti koją?

Imkite, jei…

Jei atsakingai planuojate savo šeimos biudžetą ir neturite didelių finansinių sunkumų, o tiesiog šiuo metu trūksta palyginus nedidelės pinigų sumos, pavyzdžiui, kelionės bilietams, naujam pirkiniui ar iki atlyginimo liko kelios savaitės, tačiau kišenėse jau švilpauja vėjai. Tokiais atvejais greitieji kreditai išties pasitarnaus, o ir grąžinimas neturėtų sudaryti jokių rūpesčių.

Neimkite jei….

Jei finansiniai sunkumai tapo jūsų nuolatiniu gyvenimo palydovu, jei nesate tikras ar laiku sugebėsite grąžinti pasiskolintus pinigus, jei kreditą imate tik tam, kad padengtumėte kitą kreditą. Tokiais atvejais greitieji kreditai tikrai neišgelbės jūsų iš finansinės krizės. Žinoma, kai pinigai greitai „nugula“ jūsų banko sąskaitoje, gal ir atrodo, kad reikalai šiek tiek pasitaisė, tačiau nepamirškite, kad skolą visada reikės grąžinti, o kad tai padarytumėte, greičiausiai vėl teks skolintis. Taigi, ką daryti, kad nepapiltumėte į tokį finansinių košmarų ratą? Visų pirma, atsakingai planuokite savo finansus, jei reikia, susiveržkite diržus ir atsisakykite nereikalingų malonumų, o svarbiausia išmokite taupyti. Juk ne veltui sakoma, kad turtingi žmonės būna tada, jei moka taupyti. Visgi, jei „šaukštai po pietų“ ir greitasis kreditas jau tapo sunkiai įveikiama kliūtimi, visada vertėtų pasikonsultuoti su kreditoriumi ir ieškoti abiem pusėms priimtino ir tenkinančio sprendimo iš šios keblios situacijos.

Taigi, greitieji kreditai tikrai netaps jūsų finansinės krizės priežastimi, jei skolinsitės atsakingai.

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About rasytojas