Individualus ar kartotinis namo projektas?

namo projektasKiekvienas norime turėti tokius namus į kuriuos kaskart sugrįžus galėtume sakyti, kad esame pačioje nuostabiausioje vietoje žemėje. Tokius susikurti galite tik pats, tačiau tai reikalaus ir laiko, ir pinigų. Svarbiausia, kad tikslas yra pasiekiamas, o keliaujant mažais žingsneliais nepajusite jokių nepatogumų. Individualūs namų projektai Lietuvoje yra gana paplitęs reiškinys, kadangi dažniausiai atsižvelgiant į vis kintančią ekonominę situaciją, pasitarus su profesionalais, galima pasistatyti pigiai kainuojantį namą.

Viskas pagal jūsų poreikius ir skonį

Individualūs namų projektai populiariausi tarp tų žmonių, kurie siekia kažko išskirtinio, kažko, kas priklausytų tiktai jiems. Profesionalų suprojektuotas namas bus sukurtas atsižvelgiant į jūsų pageidavimus. Žinoma, pastaruosius reikia derinti su specialistais, kurie žino, ar jūsų svajonė apskritai yra įgyvendinama. Galbūt jūsų turimas sklypas yra neįprastoje vietoje: šalia ežero, šlaito, kalno. Dažnai tokie gamtos stebuklai tampa svarbu estetiniu akcentu, tad norint juos išlaikyti būtina specialiai jūsų gyvenamai vietai sukurto projekto.

Kartotinis projektas – geras pasirinkimas?

Internete, specialistų kataloguose galite rasti labai platų projektų pasirinkimą. Nukopijavę idėjas galite statytis lygiai tokį pat namą, na, ar bent jau didžiąją dalį aspektų. Didžiausias kartotinio projekto privalumas yra tas, kad ji realiai galima pamatyti konkrečiame sklype. Taigi, dalinai galite įsivaizduoti, kaip atrodys jūsų gyvenamasis namas. Tačiau jis nebus tos išskirtinis, net jei ir pakeisite kelis aspektus. Juolab, jei, kaip minėjome, jūsų sklypas yra kažkuo išskirtinis, tuomet bus kur kas sunkiau rasti derantį variantą. Tačiau kainos atžvilgiu šis pasirinkimas yra kur kas pigesnis.

Ženkime pirmus žingsnius…

Norint, kad svajonė taptų realybe reikia nuolatos konsultuotis su profesionalais, kurie žinodami jūsų finansus ir galimybes galės pasiūlyti patį optimaliausią variantą. Individualūs namų projektai apima šiuos darbus:

  • Individualus projektas susideda iš konstrukcinių dalių: pamatų planas, detalės, pjūvis, 3D vaizdas, fasadai, atramos, stogo konstrukcijos ir taip toliau.
  • Suteikiama informacija apie vandentiekio mazgus, elektros tinklus.
  • Pateikiami pasiūlymai dėl balkono, verandų, terasų ir panašiai.
  • Pateikiamos reikalingų medžiagų skaičius, kiekis. Preliminari namo statybos suma.

Gyvenkite tokiuose namuose, kuriuose jaustumėtės nuostabiai. Esate verti šiltų vakarų jaukiuose namuose. Įgyvendinkite tai.

Mūsų kontaktai

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About protektus