Interneto svetainių kūrimas: ką turi žinoti specialistų ieškantys verslininkai?

interneto svetainiu kurimasLietuvoje interneto svetainių kūrimas yra ta paslauga, kuria itin dažnai naudojasi verslininkai, norintys savo paslaugas reprezentuoti internete. Tačiau, kai kurie verslininkai turėtų kiek atsargiau dairytis į šias paslaugas teikiančius specialistus – kai kurie yra tikri lupikautojai ir reikalauja tikrai neadekvačių sumų. Ieškantiems patikimų svetainių kūrėjų neprošal būtų pasidomėti specializuotais paslaugų skelbimų portalais, nes mat juose galima rasti įvairių specialistų kontaktus. Paprastai tariant, tokiuose portaluose ir reikėtų ieškoti interneto svetainių kūrėjų – bus paprasčiau iškart matyti kas dirba kokybiškai, o kas atmestinai.

Profesionalius svetainių kūrėjus būtina rinktis ne vien dėl to, kad jie nustato atitinkamas kainas, bet ir dėl to, jog jie dirba kruopščiai ir esant klaidoms, jas šalina nedelsiant. Profesionalūs tinklapių kūrėjai siūlo gana plačias paslaugas, todėl turėkite galvoje, kad kreipdamiesi į juos, jūs galite išvengti laiko gaišimo bendraujant su kitais specialistais. Profesionalūs interneto svetainių kūrėjai dažniausiai imasi visų darbų įgyvendinimo, tik kartais jie tam tikrų darbų patys neatlieka. Pavyzdžiui, jeigu klientas nori tinklapio, tai profesionalus svetainių kūrėjas įgyvendins viską, tačiau kai kuriuos darbus perleis savo kolegoms. Dažniausiai tinklapių kūrėjai perleidžia kolegoms tokius darbus kaip dizaino piešimas, jo kodavimas ar reklamos paslaugos.

Būtina pabrėžti, kad svetainių kūrėjų yra įvairiausių ir Lietuvoje galima rasti tiek profesionalus, tiek ir dirbančius nekokybiškai. Prastos kokybės paslaugas siūlantys specialistai dažnai nustato mažesnę paslaugų kainą, nes tokiu būdu jiems lengviau privilioti naujus klientus. Jeigu norite išvengti prasto darbo, tai minėtuose specialiuose paslaugų skelbimų portaluose žvilgtelėkite į atsiliepimus. Dažniausiai kiekvieno specialisto paslaugų anketos pabaigoje matomi tie atsiliepimai – juos kruopščiai perskaitykite, o jeigu nieko nerandate, tai tada pagal specialisto vardą bei pavardę atsiliepimų ieškokite per paieškos sistemas.

Įprastai kokybiškų interneto svetainių kūrimo kainos visur būna daugmaž vienodos, todėl jeigu kažkuris specialistas bando jus privilioti nesuvokiamai mažais įkainiais, tai būtinai prieš paslaugų užsakymą pasidomėkite juo. Bus nemaža tikimybė, kad mažas kainas siūlantys specialistai turės ir neigiamų atsiliepimų, o tai jums padės išvengti bėdų ateityje.

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About Unseen