Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas – sudėtingas verslas

Interneto svetainių kūrimasJei neturite, kur dėti pinigų, investuokite juos į interneto puslapių kūrimo verslą. Interneto svetainių kūrimas – išskirtinis verslas Lietuvoje. Čia galima rasti įvairių veikėjų – tiek labai sėkmingų verslų, išsiplėtusių į užsienį, tiek vietinių specialistų, kurie dirba vos ne už dyką. Interneto puslapių kūrėjų yra gana daug – keli šimtai.

Tai globalus verslas. Interneto svetainės kūrimas per atstumą – visiškai normalus procesas. Kaimuose įsikūrusios įmonės sugeba pasidaryti itin profesionalius interneto puslapius. Tai jau nebėra vien tik didmiesčio verslo fenomenas. Rinkdamiesi, kas jums sukurs web svetainę, atkreipkite dėmesį, į kurį kūrėjų „klaną“ taikotės:

  1. Brangininkai. Daro gerai, tačiau ima labai brangiai. Tokios įmonės dirba ne vienerius metus kartu su reklamos agentūromis. Jų klientų sąrašai – įspūdingi. Jie gali samdyti labai gerus darbuotojus, nes norinčių pas juos dirbti – apstu. Gera, kai gali atsirinkti tik geriausius specialistus.
  2. Kūrybininkai. Viskas, kas yra rankų darbo, kainuoja brangiai. Kuriant interneto puslapius galioja panašios taisyklės. Kuo daugiau kūrybiškumo, tuo puslapis brangesnis. Aišku, įspūdingesnis. Tokie kūrybininkai paprastai yra puikūs dizaineriai ir gana vidutiniai programuotojai.
  3. Rinkodarininkai. Jie vadovaujasi principu – puslapis turi parduoti. Pirmoje vietoje keliami rinkodaros principas, tada jau dizainas, turinys, funkcionalumas. Kartais jie specializuojasi tik el. parduotuvių srityje. Puikiai išmano UX ir A/B testavimą. Gali pasiūlyti ir AdWords reklamą, ir kitas interneto reklamos galimybes.
  4. Universalai. Jie daro viską – nuo logotipo iki mobiliosios aplikacijos. Jei patys negali, dirba su partneriais. Su tokiais gerai bendradarbiauti, nes jie gali padaryti viską. Rimtai viską. Kartais tik kyla klausimų, ar čia nebus liaudies patarlės „devyni amatai, dešimtas – badas“ išimtis?..
  5. „Vizitininkai“. Interneto puslapis – lanksti ir talpi vizitinė kortelė. Jame telpa visa reikalingiausia informacija. Sukurti tokį puslapį gana paprasta, nes reikalingi tik keli puslapiai – Apie mus, Paslaugos, Kontaktai plius keli paslaugų pristatomieji puslapėliai. Jie nebrangūs, jie paprasti, bet jų labai daug. Ieškodami tinkamos įmonės, greičiausiai pataikysite būtent pas juos.
  6. Štampuotojai. „Vizitininkų“ draugai, kolegos, kartais ir konkurentai, kurie daro tuos pačius puslapius tik tris kartus greičiau. Po keletą per mėnesį ar net savaitę. Tokia sparta kelia daug klausimų apie darbų kokybę, nors kaina būna aiški – maža!
  7. Laisvadarbiai programuotojai. Arba „freelanceriai“ – žmonės, dirbantys po vieną ir sau. Reikia dizaino? Padarys kitas laisvadarbis dizaineris! Čia problemų dėl darbų terminų ir visiško užbaigimo apstu, tačiau kaina irgi nedidelė.
  8. Prijaunčiantys kūrėjams. Kitaip tariant, jų partneriai kitose srityse. Tai SEO agentūros, ryšių su visuomene agentūros, tekstų kūrėjai, socialinių tinklų specialistai, tinklaraštininkai ir t.t., kurie gali ir patys sukurti puslapį naudodamiesi nemokamais dizainais. Aišku, rimtesniems darbams jie į pagalbą pasitelkia profesionalus.
  9. Mėgėjai. Žmonės, kurie tuo domisi, bet nedirba su tuo nuolatos. Visiškai negarantuoja rezultato, nekelia pasitikėjimo, nors pasitaiko ir itin malonių išimčių.

Interneto svetainių kūrimas yra sudėtingas verslas. Viskas priklauso nuo to, kurį iš minėtų „klanų“ pasirinksite. Problemų bus su visais…

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About rasytojas