www.best.lt

Išpardavimo subtilybės mūsų kraštuose.

Arba kaip prekybininkai apgaudinėja mus su išpardavimo afišomis.

Daugelis iš mūsų esame buvę užsienyje, ir daugelis jau tikrai esame matę internete, kaip iš tiesų vyksta išpardavimas per juodąjį penktadienį, ar Kalėdinius išpardavimus. Ir ką mes galime teigti, būtent, drąsiai galime teigti, kad tenais, vyksta iš tiesų išpardavimas, ir prekybininkai yra suinteresuoti parduoti prekes, o pirkėjai yra suinteresuoti išleisti savo sutaupytus pinigėlius, nes ir tie ir kiti pasitiki vienas kitu, žino, kad prekės yra žymiai pigesnės negu bus kitomis dienomis, ir pirkėjai skuba įsigyti kokybiškas prekes išpardavimo metu.
O kaip viskas vyksta mūsų Lietuvėlėje? Ogi išpardavimas trunka ištisus metus, su lig kiekvienu nauju sezono, ar švente, vyksta super išpardavimas, kurio metu realiai nėra nė vienos prekės pigesnės, tik yra pasitelkiama apgaulės marketingo koncepcija, kai blizgučiais ir garsiais šūkiais bandoma apgauti pirkėją, kad jis nusipirktų prekę, kurios kaina kartais būna netgi didesnė, negu būtų neišpardavimo metu. Štai kaip dirba mūsų šaunieji pardavėjai, svarbu apgauti pirkėją, o jau paskiau bus kaip bus. Tad kyla klausimas, kodėl tie patys pardavėjai vėliau verkia, kai pirkėjai jaučiasi apgauti, ir net nebenori žiūrėti į tokios parduotuvės pusę. Kaip reikia jaustis pirkėjui, kuris pirko prekę vien todėl, kad vyk išpardavimas, ir po savaitės mato kitoje parduotuvėje tą pačią prekę, tik žymiai pigiau, ir toje parduotuvėje nevyksta joks išpardavimas. Ką reikia tada galvoti žmogui. Ogi būtent, žmogus supranta, kad buvo tiesiog apgautas, užkibo už juodosios marketingo pusės, ir buvo tiesiog apmautas apsukraus pardavėjo, ir jau tikrai, pirkėjas stengsis daugiau nebeiti pas tą pardavėją, kuris taip įžūliai meluoja ir apgaudinėja.
Linkiu Jums visiems nesusidurti su tokiais pardavėjais, bet manau, kad jau visi esame susidūrė, visi esame buvę apgauti ir visi esame užkibę už to juodojo marketingo koncepcijos, kai klientas yra visiškai nevertinamas, svarbu kiek galima daugiau uždirbti melo ir apgaulės būdu. Visiems linkiu daugiau nebepasitikėti apgavikais pardavėjais, ir susitelkti į tikrų nuolaidų ir išpardavimo paieškas. Sėkmės visiems.

Rekomenduojama:
 
Dell Dual Monitor Arm – MDA17 Dell
 
Rinkinys: Avtek TT-BOARD 100 Pro + Vivitek DW882ST + WallMount 1200+ accessories
 
Adriatica A4513.4144QZ
 
Panasonic DMC-TZ57EP-T Compact camera, 16 MP, Optical zoom 20 x, Digital zoom 4 x, Image stabilizer, ISO 6400, Display diagonal 3.0 “, Wi-Fi, Focus 0.03m – ∞, Video recording, Lithium-Ion (Li-Ion), Brown
 
LIEBHERR IK 2314 įmontuojamas šaldytuvas

About seowebs