Ką reikėtų rinktis norint pasiskolinti pinigų?

paskolosŠiuo metu skolinimosi galimybės yra gana didelės ir nekalbame vien tik apie fizinius asmenis – skolintis gali net ir didelių apimčių verslas, tačiau čia svarbiausia yra tai, jog tik tinkamas paskolos teikėjo pasirinkimas gali būti naudingas tam tikroje situacijoje. Dabar galima tik apžvelgti kas galėtų suteikti finansinę pagalbą ir ką reikėtų rinktis norint geriausio pasiūlymo, nes kaip jau žinote – kredito teikėjų Lietuvoje yra be galo daug, tačiau kiekvienas gali pasiūlyti vis kitas sąlygas.

Pirmiausia, jūs turite žinoti kreditorių kategoriją, iš kurių nereikėtų skolintis pinigų, o tiksliau kalbant, norime pabrėžti privačius, neteisėtai pinigus skolinančius asmenis. Jie dažniausiai reklamuojasi įvairiuose skelbimų portaluose, kur joks save gerbiantis kreditorius savęs nereklamuotų. Trumpai tariant, siūlytume nesidairyti į skelbimų portalus – čia didžioji dalis „kreditorių“ pinigus skolina nelegaliai, todėl nemažai tikimybė, jog pasinaudodami jų paslaugomis, patirsite daugiau žalos negu gausite naudos. Šiuose portaluose yra begalė sukčių, tad vien tai yra pagrindinė priežastis kodėl reikėtų vengti tokių vietų. Paprasčiausiai, sukčiai iš jūsų išvilios pinigus, tiesiog apsimesdami, jog jūs turite jiems sumokėti mistinį „paraiškos pateikimo mokestį“, kuris gali siekti neįprastai didelę sumą. Aišku, gavęs tą „mokestį“, sukčius tiesiog pasakys, jog jums paskola negali būti suteikiama, nes tiesiog jumis yra nepasitikima ir tokiu atveju liksite ne tik, kad nieko nepešę, bet ir giliuose nuostoliuose.

Geriausia būtų skolintis tik iš viešų kredito įstaigų. Lietuvoje jų yra itin daug, tad skolindamiesi iš jų, tikrai nepatirsite jokių nuostolių – čia kiekvienas kredito teikėjas yra įpareigotas laikytis įstatymų, tad abejotina, jog jis imsis kažkokio sukčiavimo.

Šiuo metu, bene populiariausias pasirinkimas – greitas kreditas. Verta pastebėti, jog greitųjų paskolų bendrovės yra vienos populiariausių ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Čia paskolą internetu gauti yra itin lengva, jeigu esate mokus ir atsakingas asmuo, kuris gauna nuolatines pajamas. Kiekvienas kredito teikėjas gali pasiūlyti vis kitas paskolos sąlygas, todėl čia nemažą dėmesį turėsite skirti būtent jo paieškai. Kas liečia palūkanas, tai žinoma – jos čia yra kiek didesnės nei tarkime komerciniuose bankuose, tačiau žinant, jog čia pinigai paskolinami žaibiškai, galime sakyti, jog tai yra tik minimalus mokestis už greitą pinigų paskolinimą reikiamu metu.

Jeigu norite skolintis saugiai, jokiu būdu nesikreipkite į neaiškius skolintojus, nes dažniausiai, norint pasinaudoti jų paslaugomis, tiesiog yra patiriami gana nemenki nuostoliai, kurių galite lengvai išvengti skolindamiesi įprastai.

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About Unseen