įmonių steigimas

Kaip atrodo įmonių steigimas nuo pirmo žingsnio

įmonių steigimasNuosavas verslas – tai, apie ką svajoja, ko gero, dauguma lietuvių. Tačiau labai dažnai pradedantys verslininkai skundžiasi, jog mūsų šalyje įsitvirtinti naujai idėjai ne taip ir paprasta. Tai įrodo ir statistika. Mat ne tik sudėtingas įmonių steigimas, bet ir mokestinė našta lemia tai, jog 80 proc. pradedančių verslininkų Lietuvoje veiklą sustabdo jau po pirmųjų metų.Šiandien dalijamės paprastais patarimais, kaip išvengti sunkumų pirmuoju verslo etapu – steigiant įmonę.

Čiupkite įstatymus

Pirmiausia, ko reikės steigiant įmonę – puikus įstatyminės bazės išmanimas. Lietuvoje tiek pats įmonių steigimas, tiek visos su šiuo procesu susijusios peripetijos yra įteisintos įstatymiškai. Ten nurodyta, kad gali Lietuvoje vykdyti verslą, kokie dokumentai reikalingi steigiant įmonę, nuo ko priklauso įmonės statutas, kaip privalo būti registruojamas pavadinimas ir visi kiti svarbūs dalykai. Be įstatymų išmanymo įmonės tikrai neįsteigsite, tad prieš ruošdamiesi sočiai ateičiai ir verslininko gyvenimui, atminkite, jog pirmiausia teks kaip reikiant padirbėti. Nesijaudinkite, įstatymų ne tiek jau daug, tikrai nereikės studijuoti metus, jei skubėsite, dirbsite efektyviai ir našiai.

Mokykitės iš kitų

Vienas labai geras patarimas, kuris palengvina įmonės steigimą dar pačioje įgyvendinimo pradžioje – kitų žmonių patirtis. Ypač, jei steigiate verslą pirmą kartą, Jums pravers keli paprasti patarimai, kurių nerasite įstatymuose, tačiau jie tikrai pravers kuriant įmonę ir vėliau ją valdant. Todėl ne pro šalį būtų apsilankyti kokiuose verslo steigimo mokymuose, kur pradedantiems verslininkams savo patirtį atskleidžia šį etapą jau praėję ir dirbantys profesionalai. Tai puiki idėja pasisemti patirties ir išmokti svarbiausias praktines pamokas. Jų dažniausiai nesužinosite nei skaitydami įstatymus, nei bendraudami su valstybinėmis institucijomis.

Ieškokite profesionalų

Visgi, įmonių steigimas kartais būna per daug sudėtinga sir ne visi tam turi laiko bei jėgų. Jei esate vienas iš tokių, Lietuvoje egzistuoja ir viena patraukli alternatyva šiam variantui. Jei neturite laiko ir jėgų patys rūpintis visais juridiniais reikalais bei dokumentais, tiesiog laikas ieškoti pagalbos. Lietuvoje gausu įmonių ir agentūrų, teikiančių buhalterines ir įmonių teigimo paslaugas. Tai reiškia, jog Jūsų įmonės steigimu gali pasirūpinti profesionalas, viską sutvarkysiantis greitai ir nepriekaištingai. O Jūs tuo tarpu galite generuoti naujas idėjas.

Rekomenduojama:
 
Sony ZS-RS70BTB magnetola NFC/BT
 
Philips 22PFS5303/12 22“ (55 cm), Full HD Ultra Slim LED, 1920 x 1080 pixels, DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2, Black
 
Navitel E500 Magnetic navigacija 8GB
 
Prestigio PFP1242DUO Grace B1 mobilus telefonas Black
 
3MK NaturalCase Huawei, Mate 10 Pro, Polypropylene, Transparent Black

About rasytojas